Digi TV Film: Program TV: 16-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game
06:00 Land of the lost
08:00 The Flintstones
10:00 Couples retreat
12:01 The interpreter
14:30 Spy game
17:00 The last temptation of Christ
20:01 All night long
21:31 Land of the lost
23:30 Schindlers list
03:00 Couples retreat
05:01 Life

Digi Film 2

06:00 Land of the lost
08:00 The Flintstones
10:00 Couples retreat
12:01 The interpreter
14:30 Spy game
17:00 The last temptation of Christ
20:01 All night long
21:31 Land of the lost
23:30 Schindlers list
03:00 Couples retreat
05:01 Life

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 25)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 4) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999, f.s.avent.,ep 15)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 4) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 4)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, ep 26)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 5) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
21:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 8)
21:42 Zoom
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 16) (AP)
22:44 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 4) (AP)
00:05 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 10)
01:05 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 8)
02:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 16) (AP)
02:55 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 4) (AP)
03:50 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 10)

Cinemax

06:25 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
07:00 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama) (15)
08:45 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
10:35 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
11:05 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
12:35 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
14:45 Cei mai buni regizori
(sua, 2009, s, episodul 18) (12)
15:10 Marele jaf al trenului
(engl., 1979, avent.) (12)
17:00 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
19:05 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
21:00 Pierduti in America
(sua, 1985, com.) (AP)
22:30 Cinci minute in rai
(engl., 2009, drama) (15)
23:55 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 4) (18)
00:20 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 5) (18)
00:50 Reykjavik - Rotterdam
(isl., 2008, thrill.) (15)
02:15 Ultima femeie
(fra.-it., 1976, drama) (18)
04:05 Inotand spre Cambodgia
(sua, 1987, drama) (15)
05:30 Ciclul
(can., 2008, horror) (18)

HBO

06:00 Yes Man
(sua, 2008, com.) (12)
07:45 Kit Kittredge: O fetita americana
(sua-can., 2008, drama)
09:25 Hannah Montana: Filmul
(sua, 2009, com.)
11:05 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
12:40 Secrete fatale
(sua, 2001, com. de fam.)
14:15 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
15:45 Un tata responsabil
( aus.-engl., 2009, drama)
17:30 Patru prietene
Patru prietene si inca o pereche de blugi
19:30 Filme si vedete
20:00 Politist meserias
(engl., 2007, com.) (12)
22:00 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 13) (18)
22:55 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 3) (15)
23:30 Watchmen
(engl.-sua-can., 2009, actiune)
02:10 Charlie Bartlett
(sua, 2007, com.) (15)
03:45 Petrecerea burlacilor
Ultima tentatie
05:25 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
07:00 Riposta naturii
(s. doc.)
08:00 Uriasii din Denali
(doc.)
09:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
10:00 Musca-ma!
(s. doc.)
11:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
12:00 Megaorase
(s. doc.)
13:00 Real?
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
15:00 Musca-ma!
(s. doc.)
16:00 Omul-lup
(f. doc.)
17:00 Uriasii
(f. s. doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
19:00 Am vazut moartea
(s. doc.)
20:00 Real?
(s. doc.)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:00 Real?
(s. doc.)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
05:00 Am vazut moartea
(s. doc.)

ProCinema

07:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 23)
08:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 10)
08:30 Grajdul vesel
(sua-ger., 2006, f. doc.) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 24)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 11)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
14:30 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 19)
15:00 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 20)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 169)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 170)
16:30 Cei mai buni 20 de ani
(sua, 2006, s. com., episodul 4)
17:00 Neil Young: O inima de aur
(sua, 2006, f. doc.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 21)
19:30 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 22)
20:00 Crima din vis
(sua-can., 2006, thrill.) (12)
22:00 Filmul de 10: Disparitie misterioasa
(sua, 2002, drama) (15)
00:00 Dexter
(sua, 2006, s, episodul 9) (15)
01:00 Disparitie misterioasa
(sua, 2002, drama) (15) (reluare)
02:30 Crima din vis
(sua-can., 2006, thrill.) (12)
04:00 Dexter
(sua, 2006, s, episodul 9) (15)
04:45 Lumea PRO CINEMA