Digi TV Film: Program TV: 17-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 The Flintstones
08:00 Schindlers list
11:30 Couples retreat
13:31 Life
15:30 Spy game
18:00 Land of the lost
20:01 The last temptation of Christ
23:00 The Flintstones
01:01 Couples retreat
03:00 Life
05:01 Schindlers list

Digi Film 2

07:00 Spy game
09:31 All night long
11:01 Land of the lost
13:02 The last temptation of Christ
16:01 The Flintstones
18:01 Couples retreat
20:01 Schindlers list
23:31 The interpreter
02:00 Land of the lost
04:00 Spy game

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 8) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act.,ep 13)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 30)
13:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 31)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 13) (AP)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 7) (AP)
16:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
17:10 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
18:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12) (12)
18:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13) (12)
19:10 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 7)
20:05 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 13)
21:05 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 17)
22:05 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 18)
23:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 16)
00:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12) (12)
00:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13) (12)
01:05 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 17)
02:05 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 18)
02:50 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 7)
03:35 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 13)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
09:05 O, Doamne!
(sua, 1977, com.) (12)
10:40 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
12:25 Un alt inceput
(sua, 1996, drama) (12)
14:20 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
16:00 Sei in flacari
(sua, 1974, com. west.) (AP)
17:30 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
19:35 Katalin Varga
(rom.-engl., 2009, drama) (12)
21:00 Wendy si Lucy
(sua, 2008, drama) (15)
22:20 Gladiatorul
(sua-engl., 2000, f. ist. avent.) (12)
00:50 In Gaza
(ger.-it.-isr., 2007, drama) (15)
02:40 Linkeroever
(belg., 2008, thrill.) (15)
04:20 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama) (15)
05:35 Katalin Varga
(rom.-engl., 2009, drama) (12)

HBO

06:00 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
07:25 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 5)
08:25 Regasirea
(sua, 1999, drama) (12)
10:15 Pacostea
(fra., 2008, com.) (12)
11:45 Doi baieti si multe fete
(sua, 2009, com.) (12)
13:15 Mai furios, mai iute
(sua-ger., 2003, thrill. act.)
15:00 Ma dau in vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
16:45 Liceul muzical: Anul absolvirii
(sua, 2008, f. muz.) (12)
18:35 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
20:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 4) (15)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 2) (15)
21:00 Mr. Bean in vacanta
(engl., 2007, com.) (12)
22:30 Sunshine
(engl., 2007, S.F.) (15)
00:15 In cautarea Amandei
(sua, 2008, com.) (15)
01:50 Povesti de Halloween
(can.-sua, 2008, comedie-horror)
03:10 Veronika se hotaraste sa moara
(sua, 2009, drama) (15)
04:50 Concert Pink: Funhouse

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
08:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
09:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Megauzine
(s. doc.)
12:00 ScenariiL Daca ar sta Pamantul...
(f. doc.)
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
14:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
15:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
16:00 Insula Pastelui
(doc.)
17:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
18:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
19:00 In pantec: Caini
(doc.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
21:00 Bastinasii
(s. doc.)
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
23:00 Cod Rosu: Criza de coasta
(f. doc.)
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:00 Bastinasii
(s. doc.)
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
04:00 Cod Rosu: Criza de coasta
(f. doc.)
05:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.)

ProCinema

07:00 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
08:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 24)
09:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 11)
10:15 Descopera Romania
(2004)
10:45 Cei mai buni 20 de ani
(sua, 2006, s. com., episodul 4)
11:15 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 21)
11:45 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 22)
12:15 Entertainment News
(episodul 37) (AP)
13:15 Neil Young: O inima de aur
(sua, 2006, f. doc.) (AP) (reluare)
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 28)
15:45 Huff
(sua, 2004, s, episodul 4) (AP)
16:45 Ultima noapte de dragoste
(rom., 1979, drama) (AP)
19:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 9)
20:00 Impact nimicitor
(sua, 1998, f. de cat.) (12)
22:30 Invazia rosie
(sua, 1984, actiune) (12)
01:00 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, episodul 1)
02:00 Impact nimicitor
(sua, 1998, f. de cat.) (12)
04:00 Lumea PRO CINEMA