Digi TV Film: Program TV: 18-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:31 Land of the lost
10:31 The last temptation of Christ
13:31 Spy game
16:01 The interpreter
18:32 All night long
20:00 The Flintstones
22:00 Couples retreat
00:00 Schindlers list
03:30 The interpreter

Digi Film 2

06:31 The interpreter
09:01 The Flintstones
11:00 All night long
12:30 Life
14:31 Couples retreat
16:30 Schindlers list
20:00 Land of the lost
22:01 The last temptation of Christ
01:00 Spy game
03:30 All night long
05:00 Couples retreat

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 9)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act.,ep 14)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 32)
13:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 33)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 14)
15:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 13)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 6)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 15) (12)
19:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
20:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 15)
21:00 Arlington Road
(sua, 1999, thrill.) (15)
23:15 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 17)
00:15 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14)
00:45 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 15)
01:15 Arlington Road
(sua, 1999, thrill.) (15)
03:25 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 16) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
08:35 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.)
10:05 Marchiza von O
(RFG-fra., 1976, drama) (12)
11:45 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
13:30 Miracolul
(engl.-irl., 1991, drama) (15)
15:05 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
16:35 Marea evadare
(sua, 1963, avent.) (12)
19:25 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
21:00 Mostenirea Vanessei
(sua, 2009, com.) (12)
22:35 Tinerete vesnica
(sua, 1992, com.) (15)
00:20 8
(fra., 2008, drama) (12)
02:05 Tobosarul
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama) (12)
04:00 Generatia pierduta
(sua, 1980, drama) (15)
05:45 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 3) (18)

HBO

06:00 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
07:30 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 6)
08:30 Bate toba!
(sud afr.-sua, 2003, drama) (12)
10:25 Epoca de gheata
(sua, 2002, f. doc.)
11:45 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
13:20 Hannah Montana & Miley Cyrus
Best of Both Worlds
14:35 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
16:05 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
18:10 10.000 ?.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.) (12)
20:00 Razboiul mireselor
(sua, 2009, com. rom.)
21:30 Curierul 3
(fra., 2008, actiune) (12)
23:10 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 13) (18)
00:05 The Shukar Collective Project
(rom., 2010, f. doc.) (15)
01:15 Drumul spre pierzanie
(sua, 2002, polit.) (15)
03:10 Dealurile mortii
(sua, 2009, horror) (18)

National Geographic

06:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Predator CSI
(f. s. doc.)
09:00 Predator CSI
(f. s. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Real?
(s. doc.)
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
14:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
15:00 Musca-ma!
(s. doc.)
16:00 Cataclisme
(s. doc.)
17:00 Eruptia din Santorini
(doc.)
18:00 Biblia Secreta
(s. doc.)
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
21:00 Secrete la Gallipoli
(f. doc.)
22:00 Titanic: Ultimul secret
(doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
00:00 Secrete la Gallipoli
(f. doc.)
01:00 Titanic: Ultimul secret
(doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

06:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
07:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 8)
08:00 Entertainment Spot Central
Episodul 3
08:30 Zoom in 10
08:45 Ultima noapte de dragoste
(rom., 1979, drama) (AP)
11:00 Lumea PRO CINEMA
11:30 Dansez pentru tine
(2010, emis. concurs)
15:45 Huff
(sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
16:45 Vantul prin salcii
(engl.-can.-rom., 2006, avent.)
19:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 1/22) (AP)
20:00 Zile fierbinti
(rom., 1976, actiune) (AP)
22:00 Musuroiul
(sua, 2008, S.F.) (12)
00:00 Cuenta Atras
Numaratoare inversa
01:00 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 4)
02:00 Musuroiul
(sua, 2008, S.F.) (12) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA