Digi TV Film: Program TV: 19-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:02 Land of the lost
08:00 Spy game
10:31 Life
12:31 Couples retreat
14:31 The Flintstones
16:31 All night long
18:00 Land of the lost
20:00 The interpreter
22:31 Spy game

Digi Film 2

07:00 The Flintstones
09:01 The interpreter
11:31 Land of the lost
13:30 Schindlers list
17:00 The last temptation of Christ
20:00 Couples retreat
22:01 Life

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 26)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 5) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can.,1999,f.s. avent.,ep16)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 5) (AP
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 27)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 6) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 19) (12)
21:42 Zoom
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 20) (12)
22:41 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 5) (AP)
00:05 Vampiri, crime si povesti
de dragoste
01:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 19) (12)
02:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 20) (12)
02:50 Genesis
(sua, 2003, s. politist, episodul 20) (12)
03:45 Vampiri, crime si povesti
de dragoste
05:00 Promo

Cinemax

06:35 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
07:00 Marea evadare
(sua, 1963, avent.) (12)
09:50 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama) (15)
11:35 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
12:05 Tinerete vesnica
(sua, 1992, com.) (15)
13:50 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
15:30 Mostenirea Vanessei
(sua, 2009, com.) (12)
17:00 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (12)
19:25 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
21:00 Mystery Train
(sua-jap., 1989, act. com.) (15)
22:55 Caravaggio
(engl., 1986, drama) (15)
00:30 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 3) (18)
01:20 Regatul
(sua, 2007, drama) (15)
03:10 Un exercitiu de disciplina
( aus., 1982, f. de scurt m.)
03:25 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.) (12)
05:00 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama) (15)

HBO

06:00 Hannah Montana & Miley Cyrus
Best of Both Worlds
07:15 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
08:45 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
10:50 10.000 ?.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.) (12)
12:40 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.) (15)
14:35 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.) (12)
16:15 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.) (12)
17:50 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Cavalerul negru
(sua, 2008, actiune) (15)
22:30 Predator
(sua, 1987, f. fantas.act.) (12)
00:15 Strazi intunecate
(sua, 2008, drama) (15)
03:05 Mafia din South Beach
(sua, 2007, drama) (15)
04:25 Foc incrucisat
(fra., 2008, thrill. act.) (15)

National Geographic

06:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Apocalipsa
07:00 Cupa Mondiala
(s. doc.) - Infrastructura
08:00 Omul-lup (f. doc
09:00 Secrete la Gallipoli (f. doc.)
10:00 Titanic: Ultimul secret (doc.)
11:00 Uriasii (f. s. doc.) - Balena
12:00 Megaorase (s. doc.) - Londra
13:00 Real? (s. doc.)
Giulgiul din Torino
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
14:00 Secrete la Gallipoli (f. doc.)
15:00 Titanic: Ultimul secret (doc.)
16:00 Vanatorii din Ngotto (doc.)
17:00 Oceane trase in sticla (doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Contact extraterestru
19:00 Riposta naturii
(s. doc.) - Alunecari de teren
20:00 Real? (s. doc.) - OZN-urile
20:30 Ghid pentru gurmanzi
s. doc.) - Lumea ardeilor
21:00 Cod Rosu: Oil Jockeys
22:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Viteza
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Venezuela Blues
00:00 Cod Rosu: Oil Jockeys
01:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Viteza
02:00 Real? (s. doc.) - OZN-urile
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Lumea ardeilor
03:00 Cod Rosu: Oil Jockeys (f. doc.)
04:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Viteza
05:00 Riposta naturii
(s. doc.) - Alunecari de teren

ProCinema

07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 8) (re)
08:15 Vantul prin salcii
(engl.-can.-rom., 2006, avent.) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 25)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 12)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
14:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 1/22)
15:30 Zile fierbinti
(rom., 1976, actiune) (AP) (reluare)
17:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 21)
18:30 Cei mai buni 20 de ani
(sua, 2006, s. com., episodul 5) (AP)
19:00 Serii fara limite
Pana cand moartea ne va desparti
19:30 Serii fara limite
Pana cand moartea ne va desparti
20:00 Serii fara limite
Legea lui Canterbury (ep5)
21:00 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai (sua, 1994, s. com., ep 1)
21:30 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai (ep2)
22:00 Filmul de 10: Matrix reincarcat
(sua, 2003, actiune) (15)
01:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 5)
02:00 Ultimele patru cantece
(spa.-engl., 2007, com.) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:15 Apropo TV (divertisment)