Digi TV Film: Program TV: 20-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

09:01 Spy game
11:30 Couples retreat
13:31 All night long
15:00 The last temptation of Christ
18:01 Life
20:00 Land of the lost
22:00 The interpreter
00:30 Couples retreat
02:30 Schindlers list

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 27)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 6) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999, f. s. avent.ep17)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 28)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 7) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
21:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 5) (AP)
21:44 Zoom
22:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 6) (AP)
22:43 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 6)
00:05 Vampiri, crime si povesti
de dragoste
01:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 5)
02:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 6)
02:50 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 6)
03:45 Vampiri, crime si povesti
de dragoste
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama)
09:10 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
09:35 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (12)
12:00 Mai presus decat gloria
(sua, 1980, dr. razb.) (12)
13:50 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
14:15 Un alt inceput
(sua, 1996, drama) (12)
16:10 Calaretul electric
(sua, 1979, com. rom.) (12)
18:10 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama) (15)
19:25 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
21:00 M. Butterfly
(sua, 1993, dr. romantic.) (15)
22:40 Paradis in Vest
(fra.-gre.-it., 2009, drama) (12)
00:30 Cand ma indragostesc
(sua, 1988, dr. romantic.) (15)
02:35 Diavolii
(engl., 1971, drama) (18)
04:25 In prima linie
(sua, 1983, drama) (15)

HBO

06:00 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.) (15)
07:55 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.) (12)
09:35 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.) (12)
11:10 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
12:50 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
14:20 Belea mare in Miami
(sua, 2002, com.) (12)
15:45 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, acţ. com.) (12)
17:15 Strania poveste
Strania poveste a lui Benjamin Button
20:00 Calca apasat
Povestea lui Dewey Cox
21:30 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 3) (15)
22:00 True Blood
Intalnirea
22:50 True Blood
O misiune periculoasa
23:45 Amuzament
(sua, 2009, horror) (18)
01:10 Ametit de dragoste
(sua, 2002, com. rom.) (12)
02:40 Petrecerea burlacilor:
Ultima tentaţie (sua, 2008, com.) (15)
04:20 Van Wilder
Primul an de facultate (sua, 2009, com.)

National Geographic

06:00 Real? (s. doc.) - OZN-urile
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Lumea ardeilor
07:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
08:00 Vanatorii din Ngotto (doc.)
09:00 Cod Rosu: Oil Jockeys (f. doc.)
10:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Viteza
11:00 Oceane trase in sticla (doc.)
12:00 Megaorase
(s. doc.) - Hong Kong
13:00 Real? (s. doc.) - OZN-urile
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Lumea ardeilor
14:00 Cod Rosu: Oil Jockeys (f. doc.)
15:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Viteza
16:00 Armata delfinilor (doc.)
17:00 Rechinul viitorului (doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
19:00 Restaurarea Partenonului (doc.)
20:00 Real? (s. doc.)
Combustie umana
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Montreal
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Mineralierul
23:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Traversand Himalaya
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Mineralierul
02:00 Real? (s. doc.)
Combustie umana
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Montreal
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Mineralierul
05:00 Restaurarea Partenonului (doc.)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 25)
07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 12)
08:15 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 21)
09:15 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 1) (AP)
09:45 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 2) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 26
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 13)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 1)
15:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 2)
15:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 22) (
16:30 Cei mai buni 20 de ani
(sua, 2006, s. com., episodul 6) (AP)
17:00 Crima in trei acte
sua, 1986, polit.) (AP)
19:00 Serii fara limite
Pana cand moartea ne va desparti
19:30 Serii fara limite
Pana cand moartea ne va desparti ep4
20:00 Serii fara limite
Legea lui Canterbury (ep 6)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 3)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 4
22:00 Filmul de 10:
Cu nasu la psihiatru
00:15 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 6)
01:15 Escrocii (sua, 1990, polit.) (15)
03:15 Cu nasu la psihiatru
(sua, 1999, com.) (15)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)