Digi TV Film: Program TV: 24-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Life
09:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
11:01 Land of the lost
13:01 All night long
14:30 Schindlers list
18:00 Couples retreat
20:00 The interpreter
22:30 Spy game
01:01 All night long
02:31 Life
04:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant

Digi Film 2

06:00 Schindlers list
09:31 The interpreter
12:01 Couples retreat
14:00 The Flintstones
16:01 Life
18:01 Land of the lost
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 The last temptation of Christ
01:00 Land of the lost
03:01 Schindlers list

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 12)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 10) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act, episodul 15)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 34)
13:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 35)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 15) (AP)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 8) (AP)
16:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
17:05 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
18:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16) (12)
18:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
19:05 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 8)
20:05 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
21:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 19) (12)
22:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 20) (12)
23:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 17)
00:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16) (12)
00:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
01:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 19) (12)
02:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 20) (12)
02:50 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 8) (AP)
03:35 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 1)
05:00 Promo

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Marele jaf al trenului
(engl., 1979, avent.) (12)
08:50 Stiu ca stii
(engl., 2008, drama) (12)
10:10 Reinette si Mirabelle
Reinette si Mirabelle au patru aventuri
11:45 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
13:35 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
15:50 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.) (12)
17:10 Marele jaf al trenului
(engl., 1979, avent.) (12)
19:00 Elizabeth
(engl., 1998, drama) (12)
21:00 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama)
23:00 Creatura
(sua, 1982, avent. SF) (18)
00:50 Victimele trecutului
(sua, 2008, drama) (15)
02:30 Cinci minute in rai
(engl., 2009, drama) (15)
04:00 Reykjavik - Rotterdam
(isl., 2008, thrill.) (15)
05:25 Pierduti in America
(sua, 1985, com.) (AP)

HBO

06:00 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
07:50 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 7)
08:50 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.) (12)
10:25 Batman: Cavalerul din
Gotham (sua-jap., 2008, f. doc.)
11:40 Hotel pentru catei
(sua, 2009, com.)
13:20 Hancock
(sua, 2008, act. com.) (12)
14:55 Idila cu dadaca mea
(sua, 2009, com. rom.) (12)
16:30 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
18:20 Cursa spre Witch Mountain
(sua, 2009, avent.)
20:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 5) (15)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 3) (15)
21:00 Razboiul lui Charlie Wilson
(sua, 2007, com.) (15)
22:40 Ingeri si demoni
(sua, 2008, thrill.) (12)
00:55 Gangster american
(sua, 2007, polit.) (12)
03:25 Apel nepreluat
(jap.-sua-ger., 2008, horror) (15)
04:55 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Real? (s. doc.) - Nava-fantoma
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Noua Zeelanda
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
08:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
09:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Venin
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Megauzine (s. doc.) - Audi
12:00 Scenarii: Tradati de Soare (doc.)
13:00 Planeta la control
Cutremurele din Nevada
14:00 Nascut salbatic (doc.)
15:00 Elan de Alaska (f. doc.)
16:00 Siva Pacifica
Voci din Paradis (f. doc.) - Partea 1
17:00 Siva Pacifica: Voci din Paradis
(f. doc.) - Partea a 2-a
18:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Guangzhou TV Tower
19:00 Megauzine
(s. doc.) - Harley-Davidson
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beau
21:00 Bastinasii
(s. doc.) - LA LA Land
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
23:00 Cod Rosu
Oil Jockeys (f. doc.)
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beau
02:00 Bastinasii
(s. doc.) - LA LA Land
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
04:00 Cod Rosu: Oil Jockeys (f. doc.)
05:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari

ProCinema

06:15 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
07:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:30 Cei mai buni 20 de ani
(sua, 2006, s. com., episodul 9)
09:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 24)
09:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 16)
10:00 Descopera Romania
(2004)
10:30 Ultima iubire a lui Chateaubriand
(fra., 2006) (AP) (reluare)
12:30 Entertainment News
(episodul 38) (AP)
13:30 Inimi de vanzare
(sua, 1987, com.) (AP) (reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 29)
16:00 Huff
(sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
17:00 Mihail, caine de circ
rom.-ger., 1979, f. pt. tineret)
19:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 2/22)
20:00 Punct si de la capat
(sua, 2006, dr. muz.) (12)
22:15 Jackass 2
(sua, 2006, com.) (15)
00:15 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, episodul 2)
01:15 Punct si de la capat
(sua, 2006, dr. muz.) (12) (reluare)
03:00 Jackass 2
(sua, 2006, com.) (15) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)