Digi TV Film: Program TV: 25-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 The interpreter
09:01 Land of the lost
11:00 The Flintstones
13:00 Couples retreat
15:02 The last temptation of Christ
18:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:00 Schindlers list
23:30 Land of the lost
01:31 The last temptation of Christ
04:30 Couples retreat

Digi Film 2

06:30 Couples retreat
08:30 The last temptation of Christ
11:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
13:30 Spy game
16:01 The interpreter
18:31 All night long
20:00 The Flintstones
22:00 Couples retreat
00:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
02:01 The interpreter
04:30 Life

AXN

07:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 11) (AP)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 12) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 16)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 36)
13:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 37)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 16) (AP)
15:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 1) (AP)
17:05 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 8)
18:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
18:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
19:05 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
20:05 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 16)
21:05 Identitate
(sua, 2003, horror) (15)
22:50 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 18)
23:50 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
00:20 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
00:50 Identitate
(sua, 2003, horror) (15)
02:35 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 17) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
08:40 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama) (15)
10:30 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (12)
12:55 Elvis Mitchell
Interviuri - Edward Norton
13:25 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
15:00 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
16:40 Calatorie in India
(engl.-sua, 1984, drama) (12)
19:20 Suflete inghetate
21:00 Vineta - Proiectul secret
(ger., 2006, drama) (15)
22:40 Carrington
(engl., 1995, dr. romantic.) (15)
00:40 Turneul
(sua, 2009, drama) (15)
02:20 Pasarile
(sua, 1963, thrill.) (15)
04:20 Involuntar
(sue., 2008, drama) (15)

HBO

06:00 Helen
(sua-engl.-ger., 2009, drama) (12)
07:55 La capatul lumii
(sua, 2008, f. doc.) (AP)
09:20 Chihuahua de Beverly Hills
(sua-mex., 2008, com.)
10:50 Yes Man
(sua, 2008, com.) (12)
12:30 Hannah Montana: Filmul
(sua, 2009, com.)
14:10 Strania poveste a lui
Benjamin Button
16:55 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
18:30 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
20:00 Ziua in care s-a oprit
Pamantul (sua, 2008, S.F.) (12)
21:45 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 1) (15)
22:40 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 2) (15)
23:40 Revolutionary Road
(sua-engl., 2008, dr. romantic.) (12)
01:40 Blood: Ultimul vampir
(hongk.-jap.-fra., 2009, horror) (15)
03:10 Ioana D Arc
(fra., 1999, dr. ist.) (15)

National Geographic

06:00 Megastructuri
Guangzhou TV Tower
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beau
08:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Balena exploziva
09:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Un fel de urs
10:00 Paradisuri terestre
Tasmania - tara diavolilor
11:00 Florenta (doc.)
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beau
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Caesar si Squatty
14:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Tiparul electric
15:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Borneo
16:00 Buncarele lui Hitler (f. doc.)
17:00 Nazistii: Misterul gemenilor
18:00 Auschwitz: Fotografii din iad
19:00 Temnita grea
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Caesar si Squatty
21:00 Fata intunecata a diamantelor
22:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Super-diamante
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Furtuni solare
00:00 Fata intunecata a diamantelor
01:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Super-diamante
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Furtuni solare
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Caesar si Squatty
04:00 Fata intunecata a diamantelor
(f. doc)
05:00 Planeta la control
(s. doc)

ProCinema

06:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 9)
08:15 Entertainment Spot Central
Episodul 4
08:45 Zoom in 10 (divertisment)
09:00 Mihail, caine de circ
(rom.-ger., 1979, f. pt. tineret)
11:00 Lumea PRO CINEMA
11:30 Dansez pentru tine
(2010, emis. concurs)
16:00 Huff
(sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
17:00 Supravietuitori in Pacific
sua, 1992, avent.) (AP)
19:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 3/22)
20:00 Accident (rom., 1976) (AP)
22:00 Pedeapsa capitala
(sua, 1987, actiune) (15)
00:15 Cuenta Atras
Numaratoare inversa (episodul 3)
01:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 5)
02:15 Pedeapsa capitala
(sua, 1987, actiune) (15)