Digi TV Film: Program TV: 26-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 Land of the lost
08:30 Schindlers list
12:02 Couples retreat
14:01 All night long
15:31 The Flintstones
17:30 Spy game
20:00 Land of the lost
22:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
00:00 All night long
01:31 Couples retreat
03:30 Spy game

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 31)
08:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 3)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 10) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999, f. s. avent.,ep 21)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 3)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 10) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 16) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 17) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 32)
17:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 4)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 11) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 19) (AP)
21:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 21) (12)
21:41 Zoom
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 22) (12)
22:42 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 10) (AP)
00:10 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 16) (AP)
01:10 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 21)
02:10 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 22)
02:55 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 10) (AP)
03:55 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 16) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

06:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 4)
07:00 Parfum de cedru
(sua, 1999, dr. romantic.) (12)
09:05 Calatorie in India
(engl.-sua, 1984, drama) (12)
11:45 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
12:10 Calatoria
(sua, 1992, drama) (12)
14:05 Totul pluteste
(sue., 2008, com.) (12)
15:45 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
17:15 Parfum de cedru
(sua, 1999, dr. romantic.) (12)
19:20 Marchiza von O
(RFG-fra., 1976, drama) (12)
21:00 Noapte pe Pamant
(fra.-engl.-ger., 1991, com.) (15)
23:10 Dead Man
(sua-ger., 1995, drama, a-n) (18)
01:10 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 4)
02:05 Frumusete
( aus., 2009, drama) (15)
03:45 Joc dublu
(sua, 1993, polit.) (12)
05:15 Linkeroever
(belg., 2008, thrill.) (15)

HBO

06:00 Hannah Montana: Filmul
(sua, 2009, com.)
07:40 Strania poveste
Strania poveste a lui Benjamin Button
10:25 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
11:55 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
13:25 Concert Pink: Funhouse
14:30 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
15:55 Secrete fatale
(sua, 2001, com. de fam.)
17:30 Numere fatale
( aus., 2009, actiune) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Totul despre sex: Filmul
(sua, 2008, com. rom.) (15)
22:25 Predator 2
(sua, 1990, f. SF de act.) (15)
00:10 Petrecerea burlacilor
Ultima tentatie (sua, 2008, com.) (15)
01:50 Curierul 3
(fra., 2008, actiune) (12)
03:35 Chiria
(sua, 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
07:00 Restaurarea Partenonului
(doc.)
08:00 Puterea jocului
(doc.)
09:00 Fata intunecata a diamantelor
(f. doc)
10:00 Planeta la control
(s. doc)
11:00 Armata delfinilor
(doc.)
12:00 Sa nu-i spui mamei: Venezuela
(doc.)
13:00 Real?
(s. doc)
14:00 Fata intunecata a diamantelor
(f. doc)
15:00 Planeta la control
(s. doc)
16:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
17:00 Diavoli
(doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc)
19:00 Riposta naturii
(s. doc.)
20:00 Real?
(s. doc)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
21:00 Cod rosu
(s. doc)
22:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
23:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.)
00:00 Cod rosu
(s. doc)
01:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
02:00 Real?
(s. doc)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
03:00 Cod rosu
(s. doc)
04:00 Universul stiut
(f. s. doc.)
05:00 Riposta naturii
(s. doc)

ProCinema

07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 9)
08:15 Supravietuitori in Pacific
(sua, 1992, avent.) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 30)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 17)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Huff
(sua, 2004, s, episodul 7)
15:30 Accident
(rom., 1976) (AP)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 2/22) (AP)
18:30 Cei mai buni 20 de ani
(sua, 2006, s. com., episodul 10)
19:00 Serii fara limite
Pana cand moartea ne va desparti
19:30 Serii fara limite
Pana cand moartea ne va desparti
20:00 Serii fara limite
Aproape de adevar
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10
Vulturul de fier 3
00:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 9)
01:00 E vina lui Fidel!
(it.-fra., 2006, dr. ist.) (12)
03:00 Vulturul de fier 3
(sua-engl., 1992, actiune) (15)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV
(divertisment)