Digi TV Film: Program TV: 28-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
08:30 Spy game
11:01 Couples retreat
13:00 The last temptation of Christ
16:00 Life
18:01 Land of the lost
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 All night long
23:30 The interpreter
02:00 Life
04:01 Couples retreat

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 33)
08:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 5)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 12) (AP)
10:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 33)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 5)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 12) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20) (AP)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 1) (12)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 34)
17:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 6)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 13) (AP)
18:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
19:25 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 17)
21:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 18)
23:05 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 12) (AP)
00:15 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 18) (AP)
01:15 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 18
03:15 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 12) (AP)
04:15 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 18) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Mostenirea Vanessei
(sua, 2009, com.) (12)
08:30 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
10:05 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
11:50 Povestea pianistului de pe ocean
(it., 1998, drama) (12)
13:55 Stiu ca stii
(engl., 2008, drama) (12)
15:15 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
17:25 In Gaza
(ger.-it.-isr., 2007, drama) (15)
19:15 Tinerete vesnica
(sua, 1992, com.) (15)
21:00 Tobosarul
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama) (12)
22:55 Henry Fool
(sua, 1997, drama) (15)
01:15 La colt
(sua, 2008, comedie-horror) (18)
02:40 Wendy si Lucy
(sua, 2008, drama) (15)
03:55 Paradis in Vest
(fra.-gre.-it., 2009, drama) (12)
05:45 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama) (15)

HBO

06:00 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
08:05 Epoca de gheata
(sua, 2002, f. doc.)
09:25 Cele sase sotii ale lui Henry Lefay
(sua, 2009, com.) (12)
11:00 Bate toba!
(sud afr.-sua, 2003, drama) (12)
12:50 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 2)
13:50 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 3)
14:50 Taci si sapa
(sua, 2003, f. avent.fam.) (AP)
16:45 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
18:15 Ma dau in vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
20:00 Ziua in care s-a oprit Pamantul
(sua, 2008, S.F.) (12)
21:45 Politist meserias
(engl., 2007, com.) (12)
23:45 Aliens - Misiune de pedeapsa
(sua-engl., 1986, S.F.) (15)
02:00 Trecutul lui Mary
(engl., 2007, drama) (15)
03:45 Predator
(sua, 1987, f. fantas.act.) (12)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
07:00 Puiul de mamut
Inghetat in timp (f. doc.)
08:00 Paradisul rechinilor
(f. doc)
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
10:00 Reparatii de top
(s. doc)
11:00 Canguri de soi rau
(doc.)
12:00 Sa nu-i spui mamei: Balcani
(f. doc)
13:00 Real?
(s. doc)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
14:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
15:00 Reparatii de top
(s. doc)
16:00 Oceane trase in sticla
(doc.)
17:00 Dusmani intimi
(doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
19:00 Iisus
(doc.)
20:00 Real?
(s. doc)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
21:00 O alta Atlantida
23:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.)
00:00 O alta Atlantida
02:00 Real?
(s. doc)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
03:00 O alta Atlantida
05:00 Iisus
(doc.)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 31)
07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 1)
08:15 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 13)
08:45 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 14)
09:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 3/22) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 32)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 7)
15:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 8)
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 4/22) (AP)
16:30 Cele sase sotii ale lui Henry Lefay
(sua, 2006, s. com., episodul 12)
17:00 Omul in costum maro
(sua, 1989, polit.) (AP)
19:00 Serii fara limite
Pana cand moartea ne va desparti
19:30 Serii fara limite
Pana cand moartea ne va desparti
20:00 Serii fara limite
CSI New York
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld
22:00 Filmul de 10
Legea lui Murphy
00:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 11)
01:00 Legea lui Murphy
(sua, 1986, actiune) (15)
02:30 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 15)
03:15 Lumea PRO CINEMA
03:45 Apropo TV