Digi TV Film: Program TV: 29-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 The last temptation of Christ
09:02 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
11:01 Schindlers list
14:31 Land of the lost
16:31 All night long
18:01 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:01 Spy game

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 34)
08:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 6)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 13) (AP)
10:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 34)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 6)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 13) (AP)
13:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
14:25 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 17) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 35)
17:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 7)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 2) (12)
20:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 3) (12)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 18)
21:45 Zoom
22:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 19)
22:40 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 13) (AP)
00:10 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 19) (AP)
01:10 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 19)
02:10 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 13) (AP)
03:05 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 19)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Stiu ca stii
(engl., 2008, drama) (12)
08:20 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama) (15)
09:35 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
10:05 Tinerete vesnica
(sua, 1992, com.) (15)
11:50 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
14:10 Moartea prinţesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.)
15:40 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
17:15 Mai presus decat gloria
(sua, 1980, dr. razb.) (12)
19:05 Elizabeth:Epoca de Aur
(engl., 2007, drama) (12)
21:00 Calatorie spre paradis
(sua-col., 2008, drama) (15)
23:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 5)
23:45 Gladiatorul
(sua-engl., 2000, f. ist. avent.)
02:15 Inotand spre Cambodgia
(sua, 1987, drama) (15)
03:40 Vineta - Proiectul secret
(ger., 2006, drama) (15)
05:20 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.)

HBO

06:00 Taci si sapa
(sua, 2003, f. avent.fam.) (AP)
07:55 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
09:25 Pe platourile de filmare
09:55 Ma dau in vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
11:40 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
13:10 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 4)
14:05 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 5)
15:05 Mr. Bean in vacanta
(engl., 2007, com.) (12)
16:35 Pacostea
(fra., 2008, com.) (12)
18:05 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.) (15)
20:00 Iubiti
(pol., 2009, f. doc.) (12)
20:55 Veronika se hotaraste sa moara
(sua, 2009, drama) (15)
22:40 Captivitate
(sua-rus., 2007, polit.) (15)
00:05 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.) (15)
01:55 Pandorum
(sua-ger., 2009, horror) (18)
03:45 Curat si treaz
(sua, 1988, drama) (15)

National Geographic

06:00 Real?
(doc.)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
07:00 Am vazut moartea
(s. doc)
08:00 Oceane trase in sticla
(doc.)
09:00 O alta Atlantida
11:00 Dusmani intimi
(doc.)
12:00 Sa nu-i spui mamei: Iran
(f. doc.)
13:00 Real?
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
14:00 O alta Atlantida
16:00 Puterea jocului
(doc.)
17:00 Cesar si cainii
(s. doc)
18:00 Cesar si cainii
(s. doc)
19:00 Voiajul uitat al lui Darwin
(f. doc)
20:00 Real?
(s. doc)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
21:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
22:00 Musca-ma
(s. doc)
23:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.)
00:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
01:00 Musca-ma
(s. doc)
02:00 Real?
(s. doc)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
03:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
04:00 Musca-ma
(s. doc)
05:00 Voiajul uitat al lui Darwin
(f. doc)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 32)
07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 2)
08:15 Omul in costum maro
(sua, 1989, polit.) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 33)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 3)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 4/22) (AP)
15:30 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 15)
16:00 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 16)
16:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 175)
17:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 176)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 5/22)
18:30 Cei mai buni 20 de ani
(sua, 2006, s. com., episodul 13)
19:00 Serii fara limite
Pana cand moartea ne va desparti
19:30 Serii fara limite
Pana cand moartea ne va desparti
20:00 Serii fara limite
CSI New York
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld
22:00 Filmul de 10
Intunericul
00:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 12)
01:00 Intunericul
(sua-spa., 2002, horror) (15)
02:30 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 16)
03:15 Lumea PRO CINEMA
03:45 Apropo TV
(divertisment)