Digi TV Film: Program TV: 31-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:30 Schindlers list
11:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
13:00 The last temptation of Christ
16:01 The Flintstones
18:00 Couples retreat
20:01 The interpreter
22:31 Spy game
01:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
03:01 The last temptation of Christ

AXN

06:00 Promo
07:00 Stargate: Atlantis
( aus., 1998, s, episodul 13) (AP)
08:00 Stargate: Atlantis
( aus., 1998, s, episodul 14) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act.,episodul 17)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 38)
13:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 39)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 17) (AP)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 9) (AP)
16:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 1) (12)
17:10 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
18:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
18:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
19:10 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 9)
20:10 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
21:10 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 21) (12)
22:10 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 22) (12)
23:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 18)
00:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
00:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
01:10 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 21) (12)
02:10 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 22) (12)
02:55 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 9)
03:40 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

06:25 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
08:35 Totul pluteste
(sue., 2008, com.) (12)
10:20 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
11:50 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
12:20 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
13:50 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama) (12)
15:50 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
17:30 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
19:05 Tobosarul
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama) (12)
21:00 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.) (AP)
23:05 Incrucisarea
(sua-RFG, 1980, thrill.) (18)
00:45 Noapte pe Pamant
(fra.-engl.-ger., 1991, com.)
02:55 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama) (12)
04:55 Miscarea de rezistenta
(ger., 2008, f. de scurt m.) (12)
05:15 Gigantic
(sua, 2008, com. rom.) (15)

HBO

06:00 Romeo si Julieta se casatoresc
(braz., 2005, com. rom.) (12)
07:30 Filme si vedete
07:55 Cele sase sotii ale lui Henry Lefay
(sua, 2009, com.) (12)
09:30 Pe ea o vreau
(sua, 1996, com.)
11:05 Totusi, unde e Osama bin Laden?
(fra.-sua, 2008, f. doc.) (12)
12:35 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
14:05 Australia
(sua- aus., 2008, f. rom. avent.)
16:45 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
18:15 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
20:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 6) (15)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 4)
21:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 4) (15)
21:30 Eu si Marley
(sua, 2008, com.)
23:25 The Shukar Collective Project
(rom., 2010, f. doc.) (15)
00:40 Teroare in paradis
(can.-sua, 2007, thrill.) (15)
02:20 Dosarele X: Vreau sa cred
(sua-can., 2008, S.F.) (15)
04:05 Dealurile mortii
(sua, 2009, horror) (18)
05:25 Katie Morgan
Katie Morgan: Despre jucariile sexuale

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
08:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
09:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Megauzine
(s. doc)
12:00 Scenarii: O lume fara petrol
(f. doc)
13:00 Planeta la control
(s. doc)
14:00 Ganganii la atac
(doc.)
15:00 Luni ascunse
(sua, s. doc. nat.)
16:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
17:00 Printul piratilor
(f. doc)
18:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
19:00 Liniile din Nazca
(doc.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc)
21:00 Bastinasii
(s. doc)
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc)
23:00 Cod rosu
(s. doc)
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc)
02:00 Bastinasii
(s. doc)
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc)
04:00 Cod rosu
(s. doc)
05:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc)

ProCinema

06:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
07:30 10 produse sau mai putin
(sua, 2006, s. com., episodul 1)
08:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 34)
08:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 4)
09:00 Descopera Romania
(2004)
09:30 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 19)
10:00 O femeie abandonata
(fra., 1992) (AP) (reluare)
12:00 Entertainment News
(episodul 39) (AP)
13:00 Poveste din L.A.
(sua, 1991, com. rom.) (AP)
15:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 30)
15:30 Huff
(sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
16:30 Osanda
(rom., 1976, actiune)
19:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 4/22)
20:00 Reposedata
(sua, 1990, com.) (12)
22:00 Linia de sosire
(sua, 2008, polit.) (15)
00:00 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, episodul 3)
01:00 Reposedata
(sua, 1990, com.) (12)
02:30 Linia de sosire
(sua, 2008, polit.) (15)
04:00 Lumea PRO CINEMA