Digi TV Film: Program TV: 01-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 Schindlers list
09:30 All night long
11:00 Life
13:00 The Flintstones
15:00 Spy game
17:31 The interpreter
20:00 Couples retreat
22:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
00:00 The Flintstones
02:00 Life
04:01 Couples retreat

AXN

07:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 15) (AP)
08:00 Stargate: Atlantis
( aus., 1998, s, episodul 16) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act.,ep 18)
12:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 40)
13:55 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 18) (AP)
15:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 2) (AP)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 23) (12)
19:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
20:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 18)
22:05 Ispita
(sua, 2004, dr. romantic.) (12)
00:05 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 19)
01:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
01:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 23) (12)
02:00 Ispita
(sua, 2004, dr. romantic.) (12)
03:45 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 18) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama)
09:20 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
11:00 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
12:25 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
13:50 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
15:25 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (15)
17:15 Ultima vara
(belg., 2007, drama) (12)
18:50 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (12)
21:00 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
22:45 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
00:25 Termen-limita
(sua, 2009, thrill.) (15)
01:50 Interviu cu o actrita
(hol., 2003, drama) (15)
03:20 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama) (15)
04:35 Marele Quinn
(sua, 1989, polit.) (12)

HBO

06:00 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.) (12)
07:35 Pe platourile de filmare
08:05 Madagascar 2
(sua, 2008, f. doc.)
09:35 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
11:15 Atat de bine!
(sua, 1981, com.) (15)
12:45 Indoiala
(sua, 2008, drama) (12)
14:30 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.) (12)
16:25 Vicky Cristina Barcelona
(sua-spa., 2008, f. rom.)
18:00 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)
20:00 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.) (AP)
21:55 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 4) (15)
22:25 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 3) (15)
23:20 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 4) (15)
00:20 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.)
02:05 Tatal nostru
(sua-arg., 2007, thrill.) (15)
04:00 Freebird
(engl., 2008, com.) (15)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc)
08:00 Uriasii
(f. s. doc.)
09:00 Uriasii
(f. s. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
12:00 Cesar si cainii
(s. doc)
13:00 Cesar si cainii
(s. doc)
14:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
15:00 Musca-ma
(s. doc)
16:00 Haos din cenusa
Vulcanul din Islanda (f. doc.)
17:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
18:00 Fata intunecata a diamantelor
(f. doc)
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc)
21:00 Corabia lui Sinbad
(f. doc)
22:00 Epava dinastiei Tang
(f. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc)
00:00 Corabia lui Sinbad
(f. doc)
01:00 Epava dinastiei Tang
(f. doc)
02:00 Planeta la control
(s. doc)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc)
04:00 Corabia lui Sinbad
(f. doc)
05:00 Epava dinastiei Tang
(f. doc.)

ProCinema

06:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
07:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 10)
08:00 Entertainment Spot Centra
Episodul 5
08:30 Zoom in 10
(divertisment)
08:45 Osanda
(rom., 1976, actiune)
11:00 Lumea PRO CINEMA
11:30 Dansez pentru tine
(2010, emis. concurs)
16:00 Huff
(sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
17:00 Anunt matrimonial
(sua, 2005, com.) (AP)
19:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 5/22)
20:00 Mihai Viteazul
(rom.-fra.-it., 1970, f. ist.) (AP)
22:15 Cea mai buna aparare
(sua, 1984, act. com.) (15)
00:15 Cuenta Atras
Numaratoare inversa
01:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 6)
02:15 Cea mai buna aparare
(sua, 1984, act. com.) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA
04:15 Apropo TV
(divertisment)