Digi TV Film: Program TV: 02-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 Spy game
08:31 The interpreter
11:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
13:02 All night long
14:30 Schindlers list
18:00 Couples retreat
20:01 Life
22:00 The last temptation of Christ

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 36)
08:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 8)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 15) (AP)
10:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 36)
11:00 Teleshopping
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 8)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 15) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 4) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 5) (12)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 37)
17:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 9)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 16) (AP)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 6) (12)
20:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 7) (12)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 23) (12)
21:55 Zoom
22:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 19)
22:55 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 15) (AP)
00:10 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 21) (AP)
01:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 23) (12)
02:10 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 19)
02:55 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 15) (AP)
03:55 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 21) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

06:10 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 5)
07:00 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (15)
08:50 Amal
(can., 2007, drama) (12)
10:40 Evadatii
(sua, 1974, polit.) (12)
12:40 Ultima vara
(belg., 2007, drama) (12)
14:15 Cei mai buni regizori de la
Hollywood - Richard Donner
14:40 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
16:25 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama) (12)
18:15 Mostenirea Vanessei
(sua, 2009, com.) (12)
19:40 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
21:00 Balenele din august
(sua, 1987, drama) (12)
22:30 Aventurile lui Power
(sua, 2008, com. muz.) (12)
00:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 5)
00:45 Pacatele tineretii
(sua, 1996, drama)
03:10 Conexiune inversa 2
(sua, 2009, thrill.) (15)
04:45 Tinutul fluturilor negri
(fin., 2008, drama) (12)

HBO

06:00 Indoiala
(sua, 2008, drama) (12)
07:45 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.)
09:40 Vicky Cristina Barcelona
(sua-spa., 2008, f. rom.) (12)
11:15 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)
13:15 Cursa spre Witch Mountain
(sua, 2009, avent.) (AP)
14:55 Bruce si Lloyd
(sua, 2008, act. com.) (12)
16:10 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)
17:40 Bate toba!
(sud afr.-sua, 2003, drama) (12)
19:30 High Life
(can., 2009, com.) (15)
21:20 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.) (12)
22:55 Balul absolventilor
(sua-can., 2008, horror) (15)
00:25 Babylon A.D.
(sua-fra.-engl., 2008, S.F.)
02:05 Real Sex: Unora le place fierbinte
(sua, 2006, f. doc.) (18)
02:50 Asii din maneca
(engl.-fra.-sua, 2007, act. com.)
04:00 High Life
(can., 2009, com.) (15)

National Geographic

06:00 Fata intunecata a diamantelor
(f. doc)
07:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
08:00 Superpradatori
(doc.)
09:00 Corabia lui Sinbad
(f. doc.)
10:00 Epava dinastiei Tang
(f. doc.)
11:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
12:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Yangtze
13:00 Real?
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Corabia lui Sinbad
(f. doc.)
15:00 Epava dinastiei Tang
(f. doc.)
16:00 Regina hiena
(f. doc.)
17:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
18:00 Haos din cenusa
Vulcanul din Islanda (f. doc.)
19:00 Secrete la Gallipoli
(f. doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Critici online
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
21:00 Cod Rosu
(s. doc)
22:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Coliziuni
23:00 Charley Boorman: Cu orice pret`
(f. s. doc.)
00:00 Cod Rosu
(s. doc)
01:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Coliziuni
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
03:00 Cod Rosu
(s. doc)
04:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
05:00 Secrete la Gallipoli
(f. doc)

ProCinema

07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 10)
08:15 Anunt matrimonial
(sua, 2005, com.) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 35)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Huff
(sua, 2004, s, episodul 9) (reluare)
15:30 Mihai Viteazul
(rom.-fra.-it., 1970, f. ist.)(reluare)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 6/22) (AP)
18:30 10 produse sau mai putin
(sua, 2006, s. com., episodul 2) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
20:00 Serii fara limite: Aproape
de adevar
21:00 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10:In numele onoarei
(sua, 1987, actiune) (15)
00:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 13)
01:00 Dekker, sofer de camion
(ger.-elv., 2008, actune) (15)
02:45 In numele onoarei
(sua, 1987, acţiune) (15) (reluare)
04:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:45 Apropo TV
(divertisment)