Digi TV Film: Program TV: 04-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 Life
08:30 All night long
10:01 The Flintstones
12:01 The interpreter
14:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
16:30 Schindlers list
20:01 Couples retreat
22:00 Spy game
00:31 The Flintstones
02:30 Schindlers list

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 15)
08:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 10)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 17) (AP)
10:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 15)
11:00 Teleshopping
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 10)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 17) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 7) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 8) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 1)
17:05 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 11)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 18) (AP)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 10) (12)
20:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 11) (12)
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 15) (AP)
21:55 Zoom
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 16) (AP)
22:55 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 17) (AP)
00:10 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 1) (AP)
01:25 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 15) (AP)
02:25 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 16) (AP)
03:10 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 17) (AP)
04:10 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 1) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
08:55 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.) (AP)
10:55 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
12:30 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
13:50 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
15:20 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
16:45 Lanterna verde:Inceputuri
(sua, 2009, f. doc.)
18:00 Ofera-mi placere!
(fra., 2009, com. rom.) (12)
19:25 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
21:00 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
22:55 Reykjavik - Rotterdam
(isl., 2008, thrill.) (15)
00:20 Mireasa hotomana
(can.-engl., 2007, drama) (15)
01:50 Povestea bunicutei O\'Grimm
(irl., 2008, animacios rovidfilm) (12)
02:00 Desprinderea
(sua, 1971, com.) (12)
03:30 Accidentul
(can.-sua-engl., 2007, thrill.) (15)
04:55 Povestile din Canterbury
(it.-fra., 1972, drama) (18)

HBO

06:00 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
07:35 Kaiser Chiefs Live at Elland Road
2008
09:05 Mr. Bean in vacanta
(engl., 2007, com.) (12)
10:35 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)
12:25 Pe platourile de filmare
12:55 Iepurasul casei
(sua, 2008, com.) (12)
14:30 Pastreaza amintirile
(sua, 2008, drama) (12)
16:00 Sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12)
18:00 Helen
(sua-engl.-ger., 2009, drama) (12)
20:00 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.)
21:55 Sufocare
(sua, 2008, drama) (15)
23:25 Bodyguard: Un nou inceput
(engl., 2008, actiune) (12)
00:55 Furtuna tropicala
(sua-engl.-ger., 2008, com.) (AP)
02:40 Vanatorii de extraterestri
(sua, 2008, horror) (15)
04:05 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.) (AP)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
07:00 Voiajul uitat al lui Darwin
(f. doc)
08:00 Ultimul lynx din Spania
(doc.)
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Guangzhou TV Tower
10:00 Reparatii de top
(s. doc)
11:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
12:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Gange
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
14:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Guangzhou TV Tower
15:00 Reparatii de top
(s. doc)
16:00 Armata leilor
(doc.)
17:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
18:00 Pamant framantat
Potopul (doc.)
19:00 Scenarii: O lume fara petrol
(f. doc)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
21:00 Detectivii apelor: Fantoma
(f. doc)
22:00 Nazistii: Plutonul mortii
(f. doc)
23:00 Cod Rosu
(s. doc)
00:00 Detectivii apelor: Fantoma
(f. doc)
01:00 Nazistii: Plutonul mortii
(f. doc)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
03:00 Detectivii apelor: Fantoma
(f. doc)
04:00 Nazistii: Plutonul mortii
(f. doc)
05:00 Scenarii: O lume fara petrol
(f. doc)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., ep36) (reluare)
07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 6)
08:15 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 2) (AP)
09:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 7/22)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 37)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 11)
15:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 8/22) (AP)
16:00 10 produse sau mai putin
(sua, 2006, s. com., episodul 4) (AP)
16:30 Vacanta la Roma
(sua, 1953, com. rom., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
20:00 Serii fara limite: CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, ep17) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 179) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 180) (AP)
22:00 Filmul de 10: Poarta de imbarcare
(fra.-lux., 2007, thrill.) (15)
00:15 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., ep15) (12)
01:15 Poarta de imbarcare
(fra.-lux., 2007, thrill.) (15) (reluare)
03:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, ep17) (12)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:15 Apropo TV
(divertisment)