Digi TV Film: Program TV: 05-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 Spy game
08:31 The last temptation of Christ
11:30 Life
13:30 Couples retreat
15:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
17:30 The interpreter
20:00 All night long
21:31 The Flintstones
23:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistan

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 1)
08:05 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 11)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 18) (AP)
09:55 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 1)
11:00 Teleshopping
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 11)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 18) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 10) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 11) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 2)
17:05 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 12) (12)
20:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 13) (12)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 19)
21:55 Zoom
22:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 20)
22:55 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 18) (AP)
00:15 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 2) (AP)
01:30 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 20)
02:30 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 18) (AP)
03:30 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 2) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
08:20 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
09:45 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
11:15 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
12:55 Ofera-mi placere!
(fra., 2009, com. rom.) (12)
14:20 Parfum de cedru
(sua, 1999, dr. romantic.) (12)
16:25 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
17:50 Amal
(can., 2007, drama) (12)
19:30 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
21:00 Evadatii
(sua, 1974, polit.) (12)
23:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 6)
23:50 Plecat cu femeia
(nor., 2007, com.) (15)
01:20 Johnny Mad Dog
(fra., 2008, drama) (15)
02:55 Nu privi inapoi
(sua, 2008, horror) (18)
04:25 Soldati blestemati
(sua, 1978, f. a.) (12)

HBO

06:00 Iepurasul casei
(sua, 2008, com.) (12)
07:35 Pastreaza amintirile
(sua, 2008, drama) (12)
09:00 Sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12)
11:00 Helen
(sua-engl.-ger., 2009, drama) (12)
13:00 Duffy in concert
14:00 Poker
(sua, 2008, com.) (AP)
15:25 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
16:55 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)
18:25 Orice pentru dragoste
(sua, 2009, com.) (12)
20:00 Pentru Neda
(sua, 2009, f. doc.)
21:10 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama) (12)
23:05 Luptatorul
(sua, 2008, drama) (15)
00:55 Predator 2
(sua, 1990, f. SF de act.) (15)
02:40 Politist meserias
(engl., 2007, com.) (12)
04:40 Pentru Neda
(sua, 2009, f. doc.)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
07:00 Am vazut moartea
(s. doc)
08:00 Armata leilor
(doc.)
09:00 Detectivii apelor: Fantoma
(f. doc)
10:00 Supernava lui Hitler
(f. doc)
11:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
12:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
14:00 Detectivii apelor: Fantoma
(f. doc)
15:00 Supernava lui Hitler
(f. doc)
16:00 Rechinul ciocan
(f. doc)
17:00 Cesar si cainii
(s. doc)
18:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
19:00 Rescue Ink
(f. doc)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
21:00 Caracatita uriasa
(doc.)
22:00 Musca-ma
(s. doc)
23:00 Cod Rosu: Furtuna de foc
(f. doc)
00:00 Caracatita uriasa
(doc.)
01:00 Musca-ma
(s. doc)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
03:00 Caracatita uriasa
(doc.)
04:00 Musca-ma
(s. doc)
05:00 Rescue Ink
(f. doc)

ProCinema

07:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 37)
07:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 7)
08:00 Vacanta la Roma
(sua, 1953, com. rom., a-n)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 38)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 8)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 179) (AP)
15:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 180) (AP)
15:45 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 9/22) (AP)
16:45 10 produse sau mai putin
(sua, 2006, s. com., episodul 5) (AP)
17:15 Steaua Laurei
(engl.-ger., 2004, f. doc.)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 4) (AP)
20:00 Serii fara limite: CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, ep18) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
22:00 Filmul de 10: Raul mortii
(sua, 1989, actiune) (15)
00:15 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 16)
01:15 Johnny baiat frumos
(sua, 1989, drama) (15)
03:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 18)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:15 Apropo TV
(divertisment)