Digi TV Film: Program TV: 06-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 The Flintstones
08:30 Schindlers list
12:01 Spy game
14:32 All night long
16:00 Life
18:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:01 Couples retreat
22:00 The interpreter
00:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
02:30 Life
04:30 The Flintstones

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 2)
08:05 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 12)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 19) (AP)
09:55 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 2)
11:00 Teleshopping
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 19) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 12) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 13) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 3)
17:05 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 13)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 20) (AP)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 14) (12)
20:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 15) (12)
21:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 11)
21:55 Zoom
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 19) (AP)
22:55 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 19) (AP)
00:10 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 3) (AP)
01:25 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 11) (AP)
02:25 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 19) (AP)
03:15 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 19) (AP)
04:15 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 3) (AP)

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori
de la Hollywood
07:00 Parfum de cedru
(sua, 1999, dr. romantic.) (12)
09:05 Evadatii
(sua, 1974, polit.) (12)
11:05 Sei in flacari
(sua, 1974, com. west.) (AP)
12:40 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
14:20 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
16:05 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
17:45 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
19:30 Sei in flacari
(sua, 1974, com. west.) (AP)
21:00 Departe, departe
(sua, 1992, f. rom.) (AP)
23:20 Frati de sange
(hol., 2008, thrill.) (15)
01:00 O usa deschisa
(sua, 2008, horror) (15)
02:30 Fotografiile
(irl., 2007, f. de scurt m.) (12)
03:00 Furtuna
(ger.-dan.-hol., 2009, dram. Bio.) (15)
04:40 Dead Man
(sua-ger., 1995, drama, a-n) (18)

HBO

06:00 Duffy in concert
07:00 Poker
(sua, 2008, com.) (AP)
08:25 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
09:55 Orice pentru dragoste
(sua, 2009, com.) (12)
13:00 Iubiti
(pol., 2009, f. doc.) (12)
13:55 Taci si sapa
(sua, 2003, f. avent.fam.) (AP)
15:50 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.) (AP)
17:40 Razboiul mintii
(sua, 2009, S.F.) (15)
19:30 Filme si vedete
20:00 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 5) (15)
21:00 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 6) (15)
22:00 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.)
23:55 Gamer - Jocul
supravietuirii
01:30 Gruparea Baader Meinhof
(ger.-fra.-ceh., 2008, drama) (15)
03:55 Alien 3
(sua, 1992, f. SF de act.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
07:00 Secrete la Gallipoli
(f. doc)
08:00 Rechinul ciocan
(f. doc.)
09:00 Caracatita uriasa
(doc.)
10:00 Musca-ma
(s. doc)
11:00 Cesar si cainii
(s. doc)
12:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
14:00 Caracatita uriasa
(doc.)
15:00 Musca-ma
(s. doc)
16:00 Rechini de Alaska
(doc.)
17:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
18:00 Viata dupa tsunami
19:00 Real?
(s. doc)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hong Kong
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Chile
21:00 Cesar si cainii
(s. doc)
22:00 Cesar si cainii
(s. doc)
23:00 Cod Rosu
Operatiunea New Flame
00:00 Cesar si cainii
(s. doc)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hong Kong
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Chile
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Casanova
04:00 Cesar si cainii
(s. doc)
05:00 Real?
(s. doc)

ProCinema

07:45 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 38)
08:15 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 8)
08:45 Steaua Laurei
(engl.-ger., 2004, f. doc.) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 39)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 9)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 9/22) (AP)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
16:00 10 produse sau mai putin
(sua, 2006, s. com., episodul 6) (AP)
16:30 Craciun alb
(sua, 1954, f. muz.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
20:00 Fantasmele mortii
(sua, 2006, thrill.) (AP)
22:00 Filmul de 10: Paragraf 78
(rus., 2007, actiune) (15)
00:45 Dexter
(sua, 2006, s, episodul 12) (15)
01:45 Femeia visurilor
(rom., 2005, drama) (AP)
03:30 Paragraf 78
(rus., 2007, actiune) (15) (reluare)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)