Digi TV Film: Program TV: 08-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 Schindlers list
10:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
12:31 The Flintstones
14:31 The last temptation of Christ
17:30 Spy game
20:01 The interpreter
22:31 Couples retreat
00:30 All night long
02:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
04:00 Spy game

AXN

07:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 19) (AP)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 20) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 20)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 3)
13:10 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 4)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 20) (AP)
15:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 3) (AP)
17:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 12)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
19:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
20:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 4) (AP)
21:00 Hellboy - Eroul scapat din infern
(sua, 2004, actiune) (12)
23:20 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 20)
00:20 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
00:50 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
01:20 Hellboy - Eroul scapat din infern
(sua, 2004, actiune) (12)
03:35 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 19) (AP)
04:25 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 4) (AP)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Sufletul Clarei
(sua, 1988, drama) (12)
08:45 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
10:05 Lanterna verde:
Inceputuri
11:20 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
13:10 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
14:40 Promontoriul groazei
(sua, 1962, thrill., a-n) (15)
16:25 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
17:45 Sufletul Clarei
(sua, 1988, drama) (12)
19:30 Imparatul mustelor
(sua, 1990, drama) (12)
21:00 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
22:30 Generatia pierduta
(sua, 1980, drama) (15)
00:15 Frati de sange
(hol., 2008, thrill.) (15)
01:55 Ofensa
(engl.-sua, 1972, polit.) (15)
03:45 Tinutul fluturilor negri
(fin., 2008, drama) (12)
05:30 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 6)(18)

HBO

06:00 Craciunul
(sua, 2007, drama) (12)
07:30 Secretul celor doua Lotte
(ger., 2007, f. doc.) (AP)
08:50 Grey Gardens
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
10:35 Cursa spre Witch Mountain
(sua, 2009, avent.) (AP)
12:15 Titanii
(sua, 2000, drama) (16)
14:05 The Rocker
(sua, 2008, com.) (12)
15:45 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
17:45 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
20:00 Ostatici in Pelham 123
(sua-engl., 2009, polit.) (15)
21:45 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 5) (15)
22:40 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 6) (15)
23:40 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)
00:55 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)
02:15 Petrecere acasa
(sua, 1990, com. muz.) (15)
03:55 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.) (12)
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Stalingrad
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Casanova
08:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Girafa
09:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Girafa
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Costa Rica
11:00 Detectivii apelor: Fantoma
(f. doc)
12:00 Cesar si cainii
(s. doc)
13:00 Cesar si cainii
(s. doc)
14:00 Caracatita uriasa
(doc.)
15:00 Musca-ma
(s. doc.) - Queensland
16:00 Arme: Masini de lupta
17:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
18:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Lovitura fatala
19:00 Nazistii: Plutonul mortii
(f. doc)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc)
21:00 Beretele verzi in actiune
(doc.)
22:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Marile Lacuri
00:00 Beretele verzi in actiune
(doc.)
01:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Marile Lacuri
03:00 Cesar si cainii
(s. doc)
04:00 Beretele verzi in actiune
(doc.)
05:00 Megastructuri
(s. doc.)

ProCinema

07:00 Huff
(sua, 2004, s, episodul 10) (AP) (reluare)
08:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
09:00 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 11)
09:30 Entertainment Spot Central
Episodul 6
10:00 Zoom in 10
(divertisment)
10:15 Punctul zero
(rom.-sua, 1995, actiune) (AP) (reluare)
12:30 Lumea PRO CINEMA
13:00 Dansez pentru tine
2010, emis. concurs)
16:00 Huff
(sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
17:00 Cand intalnesti un strain
(sua, 1996, polit.) (AP)
19:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 7/22)
20:00 Mihai Viteazul
(rom.-fra.-it., 1970, f. ist.) (AP)
22:15 Scara lui Iacob
(sua, 1990, thrill.) (15)
00:30 Cuenta Atras -
Numaratoare inversa
01:30 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 7)
02:15 Scara lui Iacob
(sua, 1990, thrill.) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)