Digi TV Film: Program TV: 09-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 Life
08:30 Schindlers list
12:00 Couples retreat
14:01 The Flintstones
16:01 The interpreter
18:31 All night long
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 The last temptation of Christ
01:00 Life
03:01 Couples retreat
05:02 All night long

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 3)
08:05 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 13)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 20) (AP)
09:55 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 3)
11:00 Teleshopping
(recl.)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 13)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 20) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 14) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 15) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 4)
17:05 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 14)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 21) (AP)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 16) (12)
20:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 17) (12)
21:00 Cazut din cer
(sua, 2007, f. s. avent., episodul 1)
22:40 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 20) (AP)
23:50 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 4) (AP)
01:05 Cazut din cer
(sua, 2007, f. s. avent., episodul 1)
02:40 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 20) (AP)
03:40 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 4) (AP)
05:30 Promo

Cinemax

06:20 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
08:55 Promontoriul groazei
(sua, 1962, thrill., a-n) (15)
10:40 Elvis Mitchell:
Interviuri - Sydney Pollack
11:10 Noaptea alba a nuntii
(isl., 2008, drama) (12)
12:50 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
14:20 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
14:45 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
16:20 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
18:10 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
19:35 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
21:00 E petrecerea mea
(sua, 1996, drama) (12)
22:50 Noaptea alba a nuntii
(isl., 2008, drama) (12)
00:25 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 6)(18)
01:20 Mystery Train
(sua-jap., 1989, act. com.) (15)
03:15 Suflet negru
(can., 2007, drama) (12)
04:40 Nebunul
(irl., 2007, f. de scurt m.) (15)
05:00 Infanteria stelara 3:Invadatorii
(sua-ger.-sud afr., 2008, f. SF de

HBO

06:00 The Rocker
(sua, 2008, com)
07:40 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
09:40 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
11:55 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)
13:55 Sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12)
15:55 Sticky & Sweet: Madonna in
concert la Buenos Aires
18:00 Ti-l prezint pe Dave
(sua, 2008, com.) (AP)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Jaf la Harvard
(sua-can., 2002, act. com.) (12)
21:25 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.)
23:10 Freebird
(engl., 2008, com.) (15)
00:45 Predator
(sua, 1987, f. fantas.act.) (12)
02:30 Liniste mortala
(sua-fra., 2007, horror) (15)
04:00 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
07:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
08:00 Rechini de Alaska
(doc.)
09:00 Arme de razboi
(s. doc.)
10:00 Megstructuri
(s. doc.)
11:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
12:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Arme de razboi
(s. doc.)
15:00 Megastructuri
(s. doc.)
16:00 Rechinul Nicole
(f. doc)
17:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
18:00 Facut pentru a distruge
(f. s. doc.)
19:00 Fata intunecata a diamantelor
(f. doc)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
21:00 Comando
(f. doc)
22:00 Universul stiut
(f. s. doc.)
23:00 Cod Rosu: Taifun
(f. doc)
00:00 Comando
(f. doc)
01:00 Universul stiut
(f. s. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
03:00 Comando
(f. doc)
04:00 Universul stiut
(f. s. doc.)
05:00 Fata intunecata a diamantelor
(f. doc)

ProCinema

07:30 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:30 Cand intalnesti un strain
reluare
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tabara Lazlo
Episodul 5
11:00 Fetitele Powerpuff
Episodul 5
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
reluare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo
reluare
14:15 Celebritate
14:30 Huff
reluare
15:30 Mihai Viteazul
reluare
17:30 Spitalul de urgenta
Episodul 10
18:30 10 produse sau mai putin
Episodul 7
19:00 Serii fara limite:
Veronica Mars
20:00 Serii fara limite:
Aproape de adevar
21:00 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10:
Furia razbunarii
00:15 Cobra 11 in alerta
Episodul 1
01:15 Vantul desertului
(sua, 1991, polit.) (15)
03:00 Furia razbunarii
reluare
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)