Digi TV Film: Program TV: 10-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 Spy game
09:01 The last temptation of Christ
12:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
14:00 Schindlers list
17:31 The interpreter
20:02 The Flintstones
22:00 Couples retreat
00:01 Spy game
02:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
04:31 Schindlers list

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 4)
08:05 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 14)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 21) (AP)
09:55 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep4)
11:00 Teleshopping
(recl.)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 14)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 21) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 16) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 17) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality,ep 5)
17:05 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 15)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 22) (AP)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 18) (12)
20:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 1) (12)
21:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 11) (AP)
21:55 Zoom
22:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 12) (AP)
22:55 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 21) (AP)
00:20 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 5) (AP)
01:35 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 11)
02:30 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 12)
03:15 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 21) (AP)
04:20 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 5) (AP)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
08:45 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
10:10 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
11:55 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
12:20 Amal
(can., 2007, drama) (12)
14:00 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
15:30 La telefon
(engl., 1977, f. de scurt m.) (12)
15:50 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
17:25 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
19:15 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
21:00 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
22:45 Povestea bunicutei O Grimm
(irl., 2008, animacios rovidfilm) (12)
23:00 Mangaieri straine
(it., 1990, drama) (15)
00:45 Accidentul
(can.-sua-engl., 2007, thrill.) (15)
02:10 Joc dublu
(sua, 1993, polit.) (12)
04:00 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
05:20 Arta razboiului:Tradarea
(can., 2008, actiune) (15)

HBO

06:00 Sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12)
08:00 Sticky & Sweet: Madonna in
concert la Buenos Aires
10:05 Ti-l prezint pe Dave
(sua, 2008, com.) (AP)
11:35 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.) (12)
13:10 The Dukes
(sua, 2007, com.) (12)
14:35 Razboiul mintii
(sua, 2009, S.F.) (15)
16:35 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.)
18:30 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)
20:00 Notorious
(sua, 2009, dram. Bio.) (15)
22:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 11) (18)
22:55 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 12) (18)
23:55 Captivitate
(sua-rus., 2007, polit.) (15)
01:20 Luptatorul
(sua, 2008, drama) (15)
03:10 Real Sex: Unora le place
fierbinte
03:55 Notorious
(sua, 2009, dram. Bio.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
07:00 Scenarii: O lume fara petrol
(f. doc)
08:00 Rechinul Nicole
(f. doc)
09:00 Comando
(f. doc)
10:00 Universul stiut
(f. s. doc.)
11:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
12:00 Drumul lui Iacob
(s. doc.)
12:30 Drumul lui Iacob
(s. doc.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Comando
(f. doc)
15:00 Universul stiut
(f. s. doc.)
16:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
17:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
18:00 Facut pentru a distruge
(f. s. doc.)
19:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
21:00 Megastructuri
(s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.)
23:00 Cod Rosu: Aleea Taifun
(f. doc)
00:00 Megastructuri
(s. doc.)
01:00 Reparatii de top
(s. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
03:00 Megastructuri
(s. doc.)
04:00 Reparatii de top
(s. doc.)
05:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)

ProCinema

07:15 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:15 Veronica Mars
reluare
09:15 Spitalul de urgenta
Episodul 10
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tabara Lazlo
Episodul 6
11:00 Fetitele Powerpuff
Episodul 6
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
reluare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo
reluare
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
15:15 Prietenii tai
Episodul 13-14
16:15 Spitalul de urgenta
Episodul 11
17:15 10 produse sau mai putin
Episodul 8
17:45 Spiritul sarbatorilor
(sua, 2006,)
19:00 Serii fara limite:
Veronica Mars
20:00 Serii fara limite:
Aproape de adevar
21:00 Prietenii tai
Episodul 15
22:00 Filmul de 10:
Baiatu lu bunica
00:00 Cobra 11 in alerta
Episodul 2
01:00 Vulturul de fier 3
(sua-engl., 1992, actiune) (15)
02:45 Aproape de adevar
Episodul 6
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment)