Digi TV Film: Program TV: 11-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

08:01 The interpreter
10:31 The Flintstones
12:32 Couples retreat
14:31 All night long
16:01 Life
18:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:01 Schindlers list
23:31 The last temptation of Christ
02:31 Couples retreat
04:30 The interpreter

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 5)
08:05 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 15)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 22) (AP)
09:55 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, acţiune-reality, ep5)
11:00 Teleshopping
(recl.)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 15)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 22) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 18) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 1) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 6)
17:05 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 16)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 1) (AP)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 2) (12)
20:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 3) (12)
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 17) (AP)
21:55 Zoom
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 18) (AP)
22:55 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 22) (AP)
01:15 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 6) (AP)
01:30 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 17) (AP)
02:25 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 18) (AP)
03:10 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 22) (AP)
04:10 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 6) (AP)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
08:40 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
10:30 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
12:10 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
13:55 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
15:35 Departe, departe
(sua, 1992, f. rom.) (AP)
17:50 Balenele din august
(sua, 1987, drama) (12)
19:20 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
21:00 Am fost aici
(eston-fin.-taiv., 2008, drama) (15)
22:35 Pierduti in America
(sua, 1985, com.) (AP)
00:05 Mirageman
(chil.-sua, 2007, actiune) (15)
01:30 Noapte pe Pamant
(fra.-engl.-ger., 1991, com.) (15)
03:45 Furtuna
(ger.-dan.-hol., 2009, dram. Bio.) (15)
05:25 Termen-limita
(sua, 2009, thrill.) (15)

HBO

06:00 The Dukes
(sua, 2007, com.) (12)
07:35 Razboiul mintii
(sua, 2009, S.F.) (15)
09:25 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.)
11:20 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)
12:45 Mama de ocazie
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
14:10 Indoiala
(sua, 2008, drama) (12)
15:55 Ziua Independentei
(sua, 1996, actiune) (12)
18:15 Tatal meu, Romulus
( aus., 2007, dram. Bio.) (15)
20:00 Ostatici in Pelham 123
(sua-engl., 2009, polit.) (15)
21:45 Babylon A.D.
(sua-fra.-engl., 2008, S.F.)
23:25 Lilieci: Asalt asupra omenirii
(sua, 2007, horror) (15)
00:50 Alien 3
(sua, 1992, f. SF de act.) (15)
02:40 Mafia din Staten Island
fra.-sua, 2009, polit.) (15)
04:15 Ostatici in Pelham 123
(sua-engl., 2009, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
07:00 Rescue Ink
(f. doc)
08:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
09:00 Megstructuri
(s. doc.)
10:00 Reparatii de top
(s. doc.)
11:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
12:00 Drumul lui Iacob
(s. doc.)
12:30 Drumul lui Iacob
(s. doc.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Megastructuri
(s. doc.)
15:00 Reparatii de top
(s. doc.)
16:00 Paradisul rechinilor
(f. doc)
17:00 La pescuit
(f. s. doc.)
18:00 Facut pentru a distruge
(f. s. doc.)
19:00 Scenarii: Suprapopulare
(doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
21:00 Detectivii apelor
Comoara din Mekong
22:00 Tezaurul nazist
(f. doc)
23:00 Cod Rosu: Criza de coasta
(f. doc)
00:00 Detectivii apelor
Comoara din Mekong
01:00 Tezaurul nazist
(f. doc)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
03:00 Detectivii apelor
Comoara din Mekong
04:00 Tezaurul nazist
(f. doc)
05:00 Scenarii: Suprapopulare
(doc.)

ProCinema

07:15 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:15 Veronica Mars
reluare
09:15 Spitalul de urgenta
Episodul 11
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tabara Lazlo
Episodul 7
11:00 Fetitele Powerpuff
Episodul 7
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
reluare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo
reluare
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Prietenii tai
reluare
15:15 Spitalul de urgenta
Episodul 12
16:15 Un barbat bun la toate
Episodul 1
16:45 Un cuplu ciudat (sua, 1968, com.)
19:00 Serii fara limite:
Veronica Mars
20:00 Serii fara limite:
CSI New York
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
22:00 Filmul de 10:
Castelul bantuit
00:15 The Doors (sua, 1991, f. muz.)
03:30 CSI New York
Episodul 19
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)