Digi TV Film: Program TV: 12-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 The last temptation of Christ
10:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
12:00 Life
14:01 Spy game
16:30 Schindlers list
20:01 Couples retreat
22:01 All night long
23:31 The Flintstones
01:31 The last temptation of Christ
04:30 Couples retreat

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep6)
08:05 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 16)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 1) (AP)
09:55 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, acţiune-reality, ep 6)
11:00 Teleshopping
(recl.)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 16)
13:00 Joan din Arcadia
sua, 2003, s, episodul 1) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 2) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 3) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 7)
17:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 2) (AP)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 4) (12)
20:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 5) (12)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 20)
21:55 Zoom
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 21)
22:55 Zoom
23:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 1) (AP)
00:00 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 1) (16)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 21)
02:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 1) (AP)
02:45 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 1) (16)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
08:55 Departe, departe
(sua, 1992, f. rom.) (AP)
11:10 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama) (12)
13:00 Elvis Mitchell:Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
13:30 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (15)
15:20 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
16:50 Mostenirea Vanessei
(sua, 2009, com.) (12)
18:15 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
19:45 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama) (15)
21:00 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama) (12)
23:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 7) (18)
00:00 Disparitia
(engl., 2008, horror) (15)
01:40 Reykjavik - Rotterdam
(isl., 2008, thrill.) (15)
03:05 La telefon
(engl., 1977, f. de scurt m.) (12)
03:30 Marele Quinn
(sua, 1989, polit.) (12)
05:10 Anatomie
(ger., 2000, thrill.) (15)

HBO

06:00 Mama de ocazie
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
07:25 Indoiala
(sua, 2008, drama) (12)
09:10 Ziua Independentei
(sua, 1996, actiune) (12)
11:30 Tatal meu, Romulus
( aus., 2007, dram. Bio.) (15)
13:15 Familia Savage
(sua, 2007, com.) (12)
15:10 Atat de bine!
(sua, 1981, com.) (15)
16:40 Bate toba!
(sud afr.-sua, 2003, drama) (12)
18:30 Razboiul mireselor
(sua, 2009, com. rom.)
20:00 Circul vesel
(rom., 2009, f. doc.) (12)
20:55 Ingeri si demoni
(sua, 2008, thrill.) (12)
23:10 High Life
(can., 2009, com.) (15)
00:30 Tatal nostru
(sua-arg., 2007, thrill.) (15)
02:25 Obsesia
(sua, 2009, thrill.) (15)
04:15 Bodyguard: Un nou inceput
(engl., 2008, actiune) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
07:00 Real?
(s. doc.)
08:00 Paradisul rechinilor
(f. doc)
09:00 Detectivii apelor
Comoara din Mekong
10:00 Tezaurul nazist
(f. doc)
11:00 La pescuit
(f. s. doc.)
12:00 Drumul lui Iacob
(s. doc.)
12:30 Drumul lui Iacob
(s. doc.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Detectivii apelor
Comoara din Mekong
15:00 Tezaurul nazist
(f. doc)
16:00 Omul-lup
(f. doc)
17:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
18:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
19:00 Rescue Ink
(f. doc)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
21:00 Regele soparlelor
(doc.)
22:00 Musca-ma!
(s. doc.)
23:00 Cod Rosu: Oil Jockeys
(f. doc)
00:00 Regele soparlelor
(doc.)
01:00 Musca-ma!
(s. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
03:00 Regele soparlelor
(doc.)
04:00 Musca-ma!
(s. doc.)
05:00 Rescue Ink
(f. doc)

ProCinema

07:00 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:00 Un cuplu ciudat (sua, 1968, com.)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tabara Lazlo
Episodul 8
11:00 Fetitele Powerpuff
Episodul 8
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo
reluare
14:15 Celebritate
14:30 Poza la minut
Episodul 3-4
15:30 Spitalul de urgenta
Episodul 13
16:30 Un barbat bun la toate
Episodul 2
17:00 Vulturul de fier 2
(sua, 1998, actiune)
19:00 Serii fara limite:
Veronica Mars
20:00 Serii fara limite:
CSI New York
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
22:00 Filmul de 10:
Orhideea salbatica
00:15 Cobra 11 in alerta
Episodul 4
01:15 Sa atingi o stea (15)
Musical, Israel, 2005
02:45 CSI New York
Episodul 20
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment)