Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36

Thread: nji pyetje....sat dt 470

 1. #1
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Exclamation nji pyetje....sat dt 470

  cili nga versionet sw te ex sat+ dt470 e bon karten e tring....prsh

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: nji pyetje....sat dt 470

  Asnje version, mos u lodh kot.

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  31-03-2005
  Posts
  128
  Uploads
  0

  Re: nji pyetje....sat dt 470

  nuk do isha kaq i sigurte miri. ka nje video ne youtube qe provon te kunderten

 4. #4
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: nji pyetje....sat dt 470

  Quote Originally Posted by alkuaz View Post
  nuk do isha kaq i sigurte miri. ka nje video ne youtube qe provon te kunderten
  Ne youtube cdo njeri mund te modifikoje nje video sic i teket, por kjo nuk do te thote se realizohet!

 5. #5
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: nji pyetje....sat dt 470

  E thjeshte:
  Alkuaz te jape adresen ne youtube dhe nqs behet ta dime dhe ne. Nqs mundet normalisht...

 6. #6

  Re: nji pyetje....sat dt 470

  une vet kam gjet nji ket file h**p://rapidshare.com/files/414825368/DT470_TRING.mp4

  besa po me duket boll i vertet

 7. #7
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: nji pyetje....sat dt 470

  Gjithashtu dhe mua. Dmth ben.... por vetem dicka pashe ne fudn qe si adrese website ishte tring.tv

 8. #8
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: nji pyetje....sat dt 470

  o djema car po thoni............................................. ....................

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  31-03-2005
  Posts
  128
  Uploads
  0

  Re: nji pyetje....sat dt 470

  Ajo video qe kam pare une ishte tjeter edhe pse i ngjashem dhe nuk e di pse nuk e gjej me ne youtube. Edhe mua me duket e vertete. Ben vaki e kane nxjerre ata te Tring dhe nuk e kane bere akoma publike. Ishallah del ne internet ndonje nga keto dite. Miri i kemi syte nga ty.

 10. #10
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: nji pyetje....sat dt 470

  Video Per Tring Me aparat DT470
  Attached Files Attached Files

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

 1. Question pyetje
  By totila in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 23-05-2010, 17:44:55
 2. Pyetje
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 16-11-2009, 14:27:57
 3. Question Nje pyetje
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 22-07-2009, 14:35:55
 4. pyetje
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 38
  Last Post: 01-06-2009, 15:14:39
 5. 1 pyetje
  By utente007 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 24-01-2009, 14:54:25

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •