Digi TV Film: Program TV: 13-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 The Flintstones
08:30 Schindlers list
12:00 Spy game
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 The interpreter
00:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
02:31 Life
04:31 The Flintstones

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actune-reality, ep 7)
08:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 2) (AP)
10:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep7)
11:00 Teleshopping
(recl.)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 2) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 4) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 5) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep8)
17:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 3) (AP)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 6) (12)
20:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 7) (12)
21:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 12)
21:55 Zoom
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 20) (AP)
22:55 Zoom
23:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 2) (AP)
00:00 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 2) (16)
01:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 12)
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 20) (AP)
02:50 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 2) (AP)
03:30 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 2) (16)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
08:30 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
10:00 Mostenirea Vanessei
(sua, 2009, com.) (12)
11:30 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama) (12)
13:20 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama) (15)
14:35 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
16:20 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
17:40 Barbatii nu pleaca
(sua, 1990, drama) (12)
19:30 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
21:00 Noaptea dintre bine si rau
(sua, 1996, polit.) (15)
23:30 Wendy si Lucy
(sua, 2008, drama) (15)
00:45 Jocuri stranii
(a., 1997, drama) (12)
02:30 Plecat cu femeia
(nor., 2007, com.) (15)
04:00 Casa mortilor 2
(sua, 2005, horror) (15)
05:35 Fata de luni
(sua, 2005, S.F.) (12)

HBO

06:00 Familia Savage
(sua, 2007, com.) (12)
07:55 Atat de bine!
(sua, 1981, com.) (15)
09:25 Pe platourile de filmare
09:55 Bate toba!
(sud afr.-sua, 2003, drama) (12)
11:45 Razboiul mireselor
(sua, 2009, com. rom.)
13:15 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.) (12)
14:50 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
16:30 Intalnire cu spartanii
(sua, 2008, com.) (12)
17:55 Vicky Cristina Barcelona
(sua-spa., 2008, f. rom.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 7) (15)
20:55 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 8) (15)
21:55 Stand-Up Cafe
2008, s. com., episodul 4) (15)
22:30 Carantina
(sua, 2008, horror) (18)
00:00 Vineri 13
(sua, 2009, horror) (18)
01:35 Apel nepreluat
(jap.-sua-ger., 2008, horror) (15)
03:00 Balul absolventilor
(sua-can., 2008, horror) (15)
04:25 Drum interzis 2: Fundatura
(sua-can., 2007, thrill.) (18)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
07:00 Fata intunecata a diamantelor
(f. doc)
08:00 Omul-lup
(f. doc)
09:00 Regele soparlelor
(doc.)
10:00 Musca-ma!
(s. doc.)
11:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
12:00 Cel mai mare vas de croaziera
(f. doc)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Regele soparlelor
(doc.)
15:00 Musca-ma!
(s. doc.)
16:00 Regina salbatica
17:00 La pescuit
(f. s. doc.)
18:00 Buni la rele
(s. doc.)
19:00 In pantec: Sarcina multipla
(doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
23:00 Cod Rosu
(s. doc.)
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
05:00 In pantec: Sarcina multipla
(doc.)

ProCinema

07:15 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:15 Vulturul de fier 2
reluare
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tabara Lazlo
Episodul 9
11:00 Fetitele Powerpuff
Episodul 9
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
reluare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo
reluare
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Spitalul de urgenta
Episodul 13
15:45 Poza la minut
Episodul 5
16:15 Un barbat bun la toate
Episodul 3
16:45 Antrenament de lux (sua, 1989, com.)
19:00 Serii fara limite:
Veronica Mars
20:00 Nopti interzise (sua, 1990, drama)
22:00 Filmul de 10:
Disparut in misiune
00:15 Lege si faradelege
Episodul 1
01:15 Functionarii 2
(sua, 2006, com.)
03:00 Disparut in misiune
reluare
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)