Digi TV Film: Program TV: 14-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 The interpreter
09:00 Spy game
11:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
13:30 Schindlers list
17:00 The last temptation of Christ
20:00 Couples retreat
22:01 All night long
23:30 Life
01:31 Couples retreat
03:30 All night long
05:00 Life

AXN

07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 1)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 21) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 5)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 6)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 21) (AP)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 11) (AP)
16:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
17:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5) (12)
19:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de acţ., episodul 11)
20:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 5) (AP)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 2)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 3)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 20)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
00:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5) (12)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 2)
02:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 3)
02:45 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 11)
03:30 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 5) (AP)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Ofera-mi placere!
(fra., 2009, com. rom.) (12)
08:30 Elvis Mitchell:
Interviuri - Sydney Pollack
09:00 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (12)
11:05 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
12:50 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
14:40 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
16:15 Balenele din august
(sua, 1987, drama) (12)
17:45 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
19:30 Ofera-mi placere!
(fra., 2009, com. rom.) (12)
21:00 Viata in camion
(sua, 2008, drama) (15)
22:35 Soldati blestemati
(sua, 1978, polit.) (12)
00:35 Ultimatumul lui Bourne
(sua, 2007, thrill. act) (12)
02:30 Ultimul Pulcinella
(it., 2008, drama) (15)
03:55 Ecouri
(spa., 2006, drama) (18)
05:30 Aventurile lui Power
(sua, 2008, com. muz.) (12)

HBO

06:00 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.)
07:35 Horton
(sua, 2008, f. doc.)
09:00 Jaf la Harvard
(sua-can., 2002, acţ. com.) (12)
10:25 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama) (12)
12:20 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)
14:20 Sticky & Sweet: Madonna in
concert la Buenos Aires
16:25 Politist, adjectiv
(rom., 2009, drama) (15)
18:20 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.)
20:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 2) (15)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 6) (15)
21:00 Vorbeste cu mine
(sua, 2007, dram. Bio.) (15)
23:00 Frati vitregi
sua, 2008, com.) (15)
00:35 Asii din maneca
(engl.-fra.-sua, 2007, act. com.)
02:25 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.) (15)
04:15 Departe de campia in flacari
(sua-arg., 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
07:00 Megastructuri
(s. doc.)
08:00 Regele soparlelor
(doc.)
09:00 Musca-ma!
(s. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(s. doc.)
11:00 Ingineri
(s. doc.)
12:00 Universul stiut
(f. s. doc.)
13:00 Planeta la control
(s. doc.)
14:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
15:00 Musca-ma!
(s. doc.)
16:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
17:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
18:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
19:00 La pescuit
(f. s. doc.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
21:00 Jobul ideal
(s. doc.)
21:30 Jobul ideal
(s. doc.)
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
23:00 Comando
(f. doc)
00:00 Granita
(s. doc.)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:00 Jobul ideal
(s. doc.)
02:30 Jobul ideal
(s. doc.)
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
04:00 Comando
05:00 Granita
(s. doc.)

ProCinema

07:00 Happy Hour (2007, divertisment)
reluare
08:15 Pro Motor (2007, emis. sport)
reluare
09:15 Un barbat bun la toate
Episodul 3
09:45 Tabara Lazlo
reluare
10:15 Fetitele Powerpuff
Episodul 9
10:45 Celebritate
11:00 Descopera Romania
Episodul 6
11:30 Veronica Mars
reluare
12:30 Entertainment News
Episodul 41
13:30 Antrenament de lux (sua, 1989, com.)
reluare
15:45 Din culisele Hollywood-ului
Episodul 32
16:15 Huff
Episodul 12
17:15 Oglinda (rom., 1993)
19:00 Spitalul de urgenta
Episodul 8
20:00 Austin Powers:
Goldmember
22:00 American Ninja
(sua, 1985, actiune) (15)
00:00 Se cauta un Rocky
Episodul 5
01:00 Chaplin
(sua-engl., 1992, drama) (12)
03:15 American Ninja
reluare
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)