Digi TV Film: Program TV: 15-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 Schindlers list
10:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
12:30 The Flintstones
14:30 The last temptation of Christ
17:30 Spy game
20:00 The interpreter
22:31 Couples retreat
00:30 All night long
02:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
04:00 Spy game

AXN

07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 2)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 22) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 2) (AP)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 7)
13:05 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 8)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 22) (AP)
15:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 4) (AP)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
19:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 10) (AP)
20:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 6) (AP)
21:00 Zambet de Mona Lisa
(sua, 2003, com. rom.) (AP)
23:15 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 21)
00:15 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
00:45 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
01:15 Zambet de Mona Lisa
(sua, 2003, com. rom.) (AP)
03:25 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 20) (AP)
04:15 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 6) (AP)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Sei in flacari
(sua, 1974, com. west.) (AP)
08:35 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
10:30 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
12:00 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (12)
13:35 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
15:30 Danseaza cu el!
(fra., 2007, drama) (12)
17:25 Sei in flacari
(sua, 1974, com. west.) (AP)
18:55 Parfum de cedru
(sua, 1999, dr. romantic.) (12)
21:00 Max Manus
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.)(15)
23:00 Pacatele tineresii
(sua, 1996, drama) (18)
01:25 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.) (AP)
03:25 Apa
(1975, f. de scurt m.) (12)
03:40 Johnny Mad Dog
(fra., 2008, drama) (15)
05:20 Mandrake
Orgia

HBO

06:00 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)
07:30 Filme si vedete
07:55 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)
09:55 Pastreaza amintirile
(sua, 2008, drama) (12)
11:25 Iepurasul casei
(sua, 2008, com.) (12)
13:00 Kaiser Chiefs Live at Elland Road
14:30 The Dukes
(sua, 2007, com.) (12)
16:10 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)
18:00 Sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12)
20:00 Vrei sa te insori cu mine?
(sua, 2009, com. rom.) (12)
21:50 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 7) (15)
22:45 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 8) (15)
23:45 Semiprofesionist
(sua, 2008, com.) (15)
01:20 Vanatorii de extraterestri
(sua, 2008, horror) (15)
02:45 Moarte la ferma
(2009, f. doc.) (15)
04:15 Trecutul lui Mary
(engl., 2007, drama) (15)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Rechinul ciocan
(f. doc)
09:00 Rechini de Alaska
(doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(s. doc.)
11:00 Detectivii apelor
Comoara din Mekong
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
13:30 Euromaxx Design
(ger., 2006, s. doc., episodul 7)
14:00 Regele soparlelor
(doc.)
14:30 Detectiv Putilin
(AP) Episodul 8 (Ultimul)
15:00 Musca-ma!
(s. doc.)
15:30 Art@.ro
(magazin cult.) (reluare)
16:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
16:30 Decor si stil
(reluare)
17:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
18:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
19:00 La pescuit
(f. s. doc.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
21:00 California salbatica
(doc.)
22:00 Africa: Paradisul pierdut
(f. doc)
23:00 Planeta la control
(s. doc.)
00:00 California salbatica
(doc.)
01:00 Africa: Paradisul pierdut
(f. doc)
02:00 Planeta la control
(s. doc.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
04:00 California salbatica
(doc.)
05:00 Africa: Paradisul pierdut
(f. doc.)

ProCinema

07:00 Huff
reluare
08:00 Pro Motor (2007, emis. sport)
Emisiune auto
09:00 Batman
Episodul 12
09:30 Entertainment Spot Central
Episodul 7
10:00 Zoom in 10 (divertisment)
10:15 Oglinda (rom., 1993)
reluare
12:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
12:30 Dansez pentru tine
(2010, emis. concurs)
16:00 Huff
Episodul 13
17:00 Infruntarea secolului
(sua, 1987, s. avent. fant.) (AP)
19:00 Spitalul de urgenta
Episodul 9
20:00 Dacii (rom.-fra., 1966, dr. ist.)
22:15 Pe muchie de cutit
(sua, 1990, actiune)
00:15 Cuenta Atras
Numaratoare inversa
01:15 CSI: Miami
Episodul 8
02:00 Pe muchie de cutit
reluare
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
reluare
04:00 Apropo TV
(divertisment)