Digi TV Film: Program TV: 17-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 Spy game
09:00 The last temptation of Christ
12:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
14:00 Schindlers list
17:30 The interpreter
20:00 The Flintstones
22:01 Couples retreat
00:00 Spy game
02:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
04:32 Schindlers list

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality,ep 9)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 4) (AP)
10:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 9)
11:00 Teleshopping
(recl.)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 4) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 8) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 9) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep10)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 5) (AP)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 10) (12)
20:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 11) (12)
21:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 13)
22:55 Zoom
23:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 4) (AP)
00:05 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 4) (16)
01:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 13)
02:05 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. dramă, episodul 1) (AP)
02:50 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 4) (AP)
03:35 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 4) (16)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
08:50 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
10:20 Departe, departe
(sua, 1992, f. rom.) (AP)
12:35 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
13:00 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
14:50 Noaptea dintre bine si rau
(sua, 1996, polit.) (15)
17:20 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (15)
19:10 Barbatii nu pleaca
(sua, 1990, drama) (12)
21:00 Om la apa!
(sua, 2008, com.)
22:35 Tinutul fluturilor negri
(fin., 2008, drama) (12)
00:20 E petrecerea mea
(sua, 1996, drama) (12)
02:10 Cosmarul de pe Elm Street 5
Copilul din vis
03:40 Mireasa hoţomana
(can.-engl., 2007, drama) (15)
05:10 Ofensa
(engl.-sua, 1972, polit.) (15)

HBO

06:00 Grey Gardens
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
07:45 Helen
(sua-engl.-ger., 2009, drama) (12)
09:45 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
11:35 Jaf la Harvard
(sua-can., 2002, act. com.) (12)
13:00 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
14:40 Eu si Marley
(sua, 2008, com.) (12)
16:35 Speed Racer
(sua, 2008, actune) (12)
18:50 Bruce si Lloyd
(sua, 2008, act. com.) (12)
20:00 Cadillac Records
(sua, 2008, dr. muz.) (15)
21:50 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 1) (15)
22:45 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 2) (15)
23:35 Predator
(sua, 1987, f. fantas.act.) (12)
01:20 Ingeri si demoni
(sua, 2008, thrill.)
03:35 Cadillac Records
sua, 2008, dr. muz.) (15)
05:25 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Cocktail cu arta
07:00 Scenarii: Suprapopulare
(doc.)
08:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
09:00 Letal
(doc.)
10:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Extreme
11:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Specii rare
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Cocktail cu arta
14:00 Letal
(doc.)
15:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Extreme
16:00 Falci de Amazonia
(doc.)
17:00 La pescuit
(f.s.doc.)
18:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Tornada
19:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - AN 124
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Savoare high-tech
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Superconducta
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - La inaltime
23:00 Curaj
(s. doc.) - Vanat de soi
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Superconducta
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - La inaltime
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Savoare high-tech
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Superconducta
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - La inaltime
05:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - AN 124

ProCinema

06:30 Apropo TV
(divertisment)
07:15 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
07:45 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:15 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
09:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 14/22) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 11)
11:00 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 11)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Celebritate
14:45 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 17) (AP)
15:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s. com., episodul 17) (AP)
16:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 5) (AP)
16:45 Capcana mercenarilor
(rom., 1980, avent.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
20:00 Serii fara limite: Aproape
(sua, 2005, s. politist, episodul 8) (12)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 19)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 20)
22:00 Filmul de 10: Ultima vacanta
(sua, 2006, avent.) (12)
00:15 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act, episodul 6)
01:15 American History X
(sua, 1998, drama) (15)
03:15 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, episodul 8)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
(divertisment)