Digi TV Film: Program TV: 18-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

08:00 The interpreter
10:31 The Flintstones
12:31 Couples retreat
14:30 All night long
16:00 Life
18:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:00 Schindlers list
23:32 The last temptation of Christ
02:31 Couples retreat
04:31 The interpreter

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep11)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 6) (AP)
10:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep11)
11:00 Teleshopping
(recl.)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 5) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 10) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 11) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 11)
17:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 6) (AP)
19:05 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 12) (12)
20:05 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 13) (12)
21:05 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 19) (AP)
21:55 Zoom
22:05 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
22:55 Zoom
23:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 5) (AP)
00:00 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 5) (16)
01:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 19) (AP)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
02:45 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 5) (AP)
03:30 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 5) (16)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Barbatii nu pleaca
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
08:55 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
10:45 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (15)
12:35 Om la apa!
(sua, 2008, com.)
14:10 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
15:30 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
17:00 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
17:30 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
19:15 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
21:00 Regatul
(sua, 2007, drama) (15)
22:50 Imparatul mustelor
(sua, 1990, drama) (12)
00:20 Arta razboiului: Tradarea
(can., 2008, actiune) (15)
02:00 Culoarul mortii
(sua, 1999, thrill. SF) (15)
05:00 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)

HBO

06:00 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
07:40 Eu si Marley
(sua, 2008, com.) (12)
09:35 Speed Racer
(sua, 2008, acţiune) (12)
11:50 Bruce si Lloyd
(sua, 2008, act. com.) (12)
13:00 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama) (12)
14:55 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)
16:55 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.)
18:35 Intalnire cu spartanii
(sua, 2008, com.) (12)
20:00 Vrei sa te �nsori cu mine?
(sua, 2009, com. rom.) (12)
21:50 Gamer - Jocul supravietuirii
(sua, 2009, S.F.)
23:25 Predator 2
(sua, 1990, f. SF de act.) (15)
01:10 Intrebari frecvente despre
calatoria in timp
02:35 Freebird
(engl., 2008, com.) (15)
04:10 Vrei sa te insori cu mine?
(sua, 2009, com. rom.)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Savoare high-tech
07:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Casa ororilor
08:00 Falci de Amazonia
(doc.)
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Superconducta
10:00 Reparatii de top
(s. doc.) - La inaltime
11:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Vampirii
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Magie si haos
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Savoare high-tech
14:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Superconducta
15:00 Reparatii de top
(s. doc.) - La inaltime
16:00 Nascut salbatic
(doc.)
17:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
18:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Tsunami in munti
19:00 Scenarii: Daca ar sta Pamantul...
(f. doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Dulciuri
21:00 Detectivii apelor: Submarine
(f. doc.)
22:00 Tezaurul nazist
(f. doc.)
23:00 Curaj
(s. doc.) - Inalta tensiune
00:00 Detectivii apelor: Submarine
(f. doc.)
01:00 Tezaurul nazist
(f. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Dulciuri
03:00 Detectivii apelor: Submarine
(f. doc.)
04:00 Tezaurul nazist
(f. doc.)
05:00 Scenarii: Daca ar sta Pamantul...
(f. doc.)

ProCinema

07:15 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
07:45 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:15 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
09:15 Spitalul de urgenta
(sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 12)
11:00 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 12)
11:30 Happy Hour
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 12)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 19)
15:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 20)
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 16/22) (AP)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 6) (AP)
17:00 Jaf in stil italian
(sua, 1969, act. com.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 1969, act. com.) (AP)
20:00 Serii fara limite: CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 21)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
22:00 Filmul de 10: Sarpele
(fra., 2006, thrill.) (15)
00:30 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act, episodul 7)
01:30 Dulcea sauna a mortii
(rom., 2001, s) (15)
03:15 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 21)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
(divertisment)