Digi TV Film: Program TV: 19-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 The last temptation of Christ
10:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
12:02 Life
14:00 Spy game
16:30 Schindlers list
20:00 Couples retreat
22:01 All night long
23:30 The Flintstones

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 11)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 6) (AP)
10:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 11)
11:00 Teleshopping
(recl.)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 6) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 12) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 13) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 12)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 7) (AP)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 14) (12)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 21)
21:55 Zoom
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 22)
22:55 Zoom
23:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 6) (AP)
00:00 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 6)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 22)
02:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 6) (AP)
02:45 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 6)
05:30 Promo

Cinemax

06:20 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
07:00 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
08:50 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
10:45 Balenele din august
(sua, 1987, drama) (12)
12:15 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
14:00 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.) (AP)
16:00 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
17:45 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
19:25 Noaptea alba a nuntii
(isl., 2008, drama) (12)
21:00 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
22:50 Ambitie
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
23:00 Mandrake
Disparitia
23:50 Am fost aici
(eston-fin.-taiv., 2008, drama)
01:25 Povestile din Canterbury
(it.-fra., 1972, drama) (18)
03:15 O usa deschisa
(sua, 2008, horror) (15)
04:50 Max Manus
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.)

HBO

06:00 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama)
07:55 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)
09:55 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.)
11:35 Intalnire cu spartanii
(sua, 2008, com.) (12)
13:00 Sticky & Sweet: Madonna in
concert la Buenos Aires
15:00 Cursa spre Witch Mountain
(sua, 2009, avent.)
16:40 Titanii
(sua, 2000, drama) (15)
18:30 Pastreaza amintirile
(sua, 2008, drama) (12)
20:00 Moarte la ferma
(2009, f. doc.) (15)
23:30 Vanatorii de extraterestri
(sua, 2008, horror) (15)
00:55 Departe de campia �n flacari
(sua-arg., 2008, drama) (15)
02:40 Daca nu mi-ar pasa
(sua, 2007, thrill.) (15)
03:55 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Dulciuri
07:00 In pantec: Sarcina multipla
(doc.)
08:00 Nascut salbatic
(doc.)
09:00 Detectivii apelor: Submarine
(f.doc.)
10:00 Tezaurul nazist
(f.s.doc.)
11:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Concertul
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Dulciuri
14:00 Detectivii apelor: Submarine
(f. doc.)
15:00 Tezaurul nazist
(f. doc.)
16:00 Razboiul insectelor
(doc.)
17:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Argonaut si Patches
18:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Un membru al familiei
19:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Fara menajamente
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Montreal
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
21:00 Glutonul
(f. doc.)
22:00 Musca-ma!
(s. doc.) - SUA
23:00 Curaj
(s. doc.) - Scafandri de meserie
00:00 Glutonul
(f. doc.)
01:00 Musca-ma!
(s. doc.) - SUA
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Montreal
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
03:00 Glutonul
(f. doc.)
04:00 Musca-ma!
(s. doc.) - SUA
05:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Fara menajamente

ProCinema

07:15 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
07:45 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:15 Jaf in stil italian
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 21)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 13)
11:00 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 13)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
15:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 17/22) (AP)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 7) (AP)
17:00 Happy Hour
(engl., 1990, s. com., episodul 7) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 14) (AP)
20:00 Serii fara limite: CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 22)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
22:00 Filmul de 10: Action Jackson
(sua, 1988, actiune) (15)
00:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 8)
01:00 Escrocii
(sua, 1990, polit.) (15)
03:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 22)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:15 Apropo TV
(divertisment)