Digi TV Film: Program TV: 20-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 The Flintstones
08:00 The last temptation of Christ
11:01 Couples retreat
13:01 Schindlers list
16:31 Life
18:31 All night long
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 Spy game
00:30 Couples retreat
02:30 The Flintstones
04:30 Spy game

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 12)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 7) (AP)
10:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 12)
11:00 Teleshopping
(recl.)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 7) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 14) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 15) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 13)
17:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
18:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 8) (AP)
19:05 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 16) (12)
20:05 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 17) (12)
21:05 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 13) (AP)
21:55 Zoom
22:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 21) (AP)
22:55 Zoom
23:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 7) (AP)
01:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 13)
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 21) (AP)
02:50 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 7) (AP)
03:25 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 7)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.) (AP)
09:10 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
10:40 Amal
(can., 2007, drama) (12)
12:25 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
12:50 Noaptea alba a nuntii
(isl., 2008, drama) (12)
14:25 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
16:15 Elvis Mitchell: Interviuri
(2008, f. doc.) (12)
16:45 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
18:10 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
19:30 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
21:00 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
22:35 Un ghem de minciuni
(sua, 2008, drama) (15)
00:40 Bronson
(engl., 2009, dram. Bio.) (15)
02:10 Aventurile lui Power
(sua, 2008, com. muz.) (12)
03:40 Reykjavik - Rotterdam
(isl., 2008, thrill.) (15)
05:05 Desprinderea
(sua, 1971, com.) (12

HBO

06:00 Sticky & Sweet: Madonna in
concert la Buenos Aires
08:05 Cursa spre Witch Mountain
(sua, 2009, avent.)
09:40 Titanii
(sua, 2000, drama) (15)
11:30 Pastreaza amintirile
(sua, 2008, drama) (12)
13:00 Circul vesel
(rom., 2009, f. doc.) (12)
13:55 Ziua Independentei
(sua, 1996, actiune) (12)
16:15 Mama de ocazie
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
17:40 Nu te pune cu Zohan
(sua, 2008, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 9) (15)
21:00 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.)
22:40 Babylon A.D.
(sua-fra.-engl., 2008, S.F.)
00:20 Sufocare
(sua, 2008, drama) (15)
01:50 Bodyguard: Un nou inceput
(engl., 2008, actiune) (12)
03:25 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.) (12)
05:10 Dezastru in China
(sua, 2009, f. doc.) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Montreal
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
07:00 Haos din cenusa:
Vulcanul din Islanda
08:00 Razboiul insectelor
(doc.)
09:00 Glutonul
(f. doc.)
10:00 Musca-ma!
(s. doc.) - SUA
11:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Argonaut si Patches
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Dirty Dancing
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Montreal
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
14:00 Glutonul
(f. doc.)
15:00 Musca-ma!
(s. doc.) - SUA
16:00 Viperele
(doc.)
17:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Demoni
18:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Montserrat
19:00 Viata de pe Marte
(doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
23:00 Curaj
(s. doc.) - Red Arrows
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
05:00 Viata de pe Marte
(doc.)

ProCinema

07:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 13)
08:00 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:30 Harry, gura mare
( aus., 1991, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 1)
11:00 Tabara Lazlo
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 1)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 17/22)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 3) (reluare)
16:00 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 8) (AP)
16:30 Domnul si doamna Bridge
(engl.-sua, 1990, drama) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 15) (AP)
20:00 Expertii
(sua-can., 1989, com.) (12)
22:00 Filmul de 10: Disparut �n misiune 2
(sua, 1985, actiune) (15)
00:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 2)
01:00 Un om grabit
(fra., 2005, f.) (15)
02:30 Disparut in misiune 2
(sua, 1985, actiune) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)