Digi TV Film: Program TV: 22-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

08:00 Life
10:01 The interpreter
12:32 The Flintstones
14:30 Schindlers list
18:02 The wolfman
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 Couples retreat
00:00 The Flintstones
02:01 The interpreter
04:31 Couples retreat

AXN

07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 4)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 24) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 4) (AP)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 11)
12:55 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 12)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 24) (AP)
15:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 6) (AP)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 14)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11) (12)
19:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 11) (AP)
20:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 8) (AP)
21:00 Godzilla
(sua, 1998, f. fantas.act.) (AP)
23:45 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 22)
00:45 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
01:15 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11) (12)
01:45 Godzilla
(sua, 1998, f. fantas.act.)
04:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 21) (AP)
05:05 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 8) (AP)
05:30 Promo

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Departe, departe
(sua, 1992, f. rom.) (AP)
09:15 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
10:55 Mostenirea Vanessei
(sua, 2009, com.) (12)
12:20 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama) (12)
14:10 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
16:00 Lanterna verde: Inceputuri
(sua, 2009, f. doc.)
17:15 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
18:45 Departe, departe
(sua, 1992, f. rom.) (AP)
21:00 Pasarea nu poate sa zboare
(hol.-sud afr.-irl., 2007, drama) (12)
22:20 RocknRolla
(engl., 2008, actiune) (15)
00:20 Furtuna
(ger.-dan.-hol., 2009, dram. Bio.) (15)
02:00 La telefon
(engl., 1977, f. de scurt m.) (12)
02:20 Pierduti in America
(sua, 1985, com.) (AP)
03:50 Noapte pe Pamant
(fra.-engl.-ger., 1991, com.) (15)

HBO

06:00 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.) (12)
07:55 Pe platourile de filmare
08:25 Poker
(sua, 2008, com.) (AP)
09:50 Familia Savage
(sua, 2007, com.) (12)
11:45 Mr. Bean in vacanta
(engl., 2007, com.) (12)
13:15 Domnişoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
14:45 Ti-l prezint pe Dave
(sua, 2008, com.) (AP)
16:15 Razboiul mintii
(sua, 2009, S.F.) (15)
18:05 Eu si Marley
(sua, 2008, com.) (12)
20:00 Terminator - Salvarea
(sua-ger.-engl., 2009, f. SF de act.) (15)
21:55 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 9) (15)
22:55 Gruparea Baader Meinhof
(ger.-fra.-ceh., 2008, drama) (15)
01:20 Politist meserias
(engl., 2007, com.) (12)
03:20 Predator 2
(sua, 1990, f. SF de act.) (15)
05:05 Real Sex: Unora le place fierbinte
(sua, 2006, f. doc.) (18)

National Geographic

06:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
09:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Detectivii apelor: Submarine
(f. doc.)
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
14:00 Glutonul
(f. doc.)
15:00 Musca-ma!
(s. doc.) - SUA
16:00 Real?
(s. doc.) - Mana lui Iisus
17:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Maria Magdalena
18:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
19:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Chinurile de pe urma
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
21:00 Culise
(s. doc.) - Atacurile din Mumbai
22:00 Arme biologice
(f. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Big Bang
00:00 Culise
(s. doc.)
01:00 Arme biologice
(f. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Big Bang
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
04:00 Culise
(s. doc.) - Atacurile din Mumbai
05:00 Arme biologice
(f. doc.)

ProCinema

07:00 Huff
(sua, 2004, s, episodul 1) (reluare)
08:00 Entertainment News
(episodul 42) (reluare)
09:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:00 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 13)
10:30 Pretul celebritatii
Episodul 1
11:00 Zoom in 10
(divertisment)
11:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 10/22)
12:15 Oglinda
(rom., 1993, drama) (AP) (reluare)
14:00 Profetiile Celestine
(sua, 2006, avent.) (AP) (reluare)
16:00 Lumea PRO CINEMA
16:30 Huff
(sua, 2004, s, episodul 2) (AP)
17:30 Joc inselator
(sua, 1978, com.) (AP)
19:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 11/22) (AP)
20:30 Mircea
(rom., 1989, drama) (AP)
22:00 Johnny baiat frumos
(sua, 1989, drama) (15)
00:00 Cuenta Atras -
Numaratoare inversa
01:00 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 9) (12)
02:00 Johnny baiat frumos
(sua, 1989, drama) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment)