Digi TV Film: Program TV: 23-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 Life
08:31 Spy game
11:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
13:00 The wolfman
15:01 The last temptation of Christ
18:01 Couples retreat
20:00 Schindlers list
23:30 All night long

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, act-reality, episodul 13)
08:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 8) (AP)
10:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, act-reality, episodul 13)
11:00 Teleshopping
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 8) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 16) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 17) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, act-reality, episodul 14)
17:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
18:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 9) (AP)
19:05 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 18)
20:05 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 19)
21:05 Cazut din cer
(sua, 2007, f. s. avent., episodul 3)
22:45 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 8) (AP)
23:45 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 8) (16)
00:45 Cazut din cer
(sua, 2007, f. s. avent., episodul 3)
02:20 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 8) (AP)
03:05 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 8) (16)
05:30 Promo

Cinemax

06:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 8) (18)
07:00 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
08:45 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
10:40 Om la apa!
(sua, 2008, com.)
12:15 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
13:45 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
15:35 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
16:05 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
17:50 Ofera-mi placere!
(fra., 2009, com. rom.) (12)
19:15 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
21:00 Generatia pierduta
(sua, 1980, drama) (15)
23:00 Videoul lui Benny
(a.-elv., 1992, drama) (15)
00:50 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 8) (18)
01:40 Soldati blestemati
(sua, 1978, polit.) (12)
03:45 Anatomie
(ger., 2000, thrill.) (15)
05:25 Interviu cu o actrita
(hol., 2003, drama) (15)

HBO

06:00 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
07:30 Ti-l prezint pe Dave
(sua, 2008, com.) (AP)
09:00 Razboiul mintii
(sua, 2009, S.F.) (15)
10:45 Eu si Marley
(sua, 2008, com.) (12)
12:40 Prabusirea casei Saddam
(engl.-sua, 2008, s) (15) Prima parte
13:40 Prabusirea casei Saddam
(engl.-sua, 2008, s) (15) Partea a doua
14:45 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
17:00 Craciunul
(sua, 2007, drama) (12)
18:30 Pe platourile de filmare
19:00 Trenul foamei
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
19:30 Caviar
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
20:00 Caravana cinematografica
(rom.-ger., 2009, drama) (12)
21:45 Colivia
(rom.-hol., 2009, f. de scurt m.) (12)
22:05 Lord
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
22:35 Derby
(rom.-ger., 2010, f. de scurt m.) (12)
22:55 Politist, adjectiv
(rom., 2009, drama) (15)
00:50 The Shukar Collective Project
(rom., 2010, f. doc.) (15)
02:10 Vorbeste cu mine
(sua, 2007, dram. Bio.) (15)
04:10 Justitiarul: Zona de razboi
(sua-can.-ger., 2008, actiune) (18)

National Geographic

06:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
07:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - AN 124
08:00 Viperele
(doc.)
09:00 Arborele genealogic al omenirii
(doc.)
11:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Demoni
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - La final
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - O noua revolutie franceza
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
14:00 Arborele genealogic al omenirii
(doc.)
16:00 Ursul
(doc.)
17:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Uriasii apelor
18:00 Pe urmele cutremurelor
19:00 2012: Profetia Maya
(f. doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Fast food special
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
21:00 Maestrii luptei: Silat
(f. doc.)
22:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Bombe cu ceas
23:00 Curaj
(s. doc.) - Oameni de vant
00:00 Maestrii luptei: Silat
(f. doc.)
01:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Bombe cu ceas
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Fast food special
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
03:00 Maestrii luptei: Silat
(f. doc.)
04:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Bombe cu ceas
05:00 2012: Profetia Maya
(f. doc.)

ProCinema

07:30 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 1)
08:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 2)
08:30 FranCois Villon, poetul vagabond
(fra.-rom.-ger., 1987, dramA) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 2)
11:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Huff (sua, 2004, s, episodul 2)
15:45 Atunci i-am condamnat
pe toti la moarte (rom., 1971, dr. razb.)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 18/22)
18:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 9)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 16)
20:00 Serii fara limite:
Aproape de adevar (sua, 2005, episodul 9)
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai (sua, 1994, s. com., ep 21)
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai (sua, 1994, s. com., ep 23)
22:00 Filmul de 10:
Operatiunea Delta Force
00:30 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 9) (12)
01:30 Fantasmele mortii
(sua, 2006, thrill.) (15)
03:00 Operatiunea Delta Force
(sua, 1986, actiune) (15) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)