Digi TV Film: Program TV: 24-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:01 The wolfman
08:01 Schindlers list
11:31 Couples retreat
13:30 The Flintstones
15:31 The interpreter
18:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:00 The wolfman
22:00 All night long
23:31 Spy game
02:01 Couples retreat
04:00 The last temptation of Christ

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, act-reality, episodul 14)
08:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 9) (AP)
10:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, act-reality, episodul 14)
11:00 Teleshopping
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 9) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 18) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 19) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, act-reality, episodul 14)
17:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 10) (AP)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 20) (12)
20:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 21) (12)
21:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 1) (AP)
21:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 2) (AP)
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 2) (AP)
22:55 Zoom
23:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 9) (AP)
00:00 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 9) (16)
01:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 1) (AP)
01:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 2) (AP)
02:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 2) (AP)
02:45 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 9) (AP)
03:30 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 9) (16)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
08:55 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
10:25 Ofera-mi placere!
(fra., 2009, com. rom.) (12)
11:50 Elvis Mitchell: Interviuri
Sydney Pollack (2008, f. doc.) (12)
12:20 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
13:50 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
15:30 Evadatii
(sua, 1974, polit.) (12)
17:30 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
19:05 Max Manus
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.) (15)
21:00 Va declar sot si... sotie?
(sua, 2007, com.) (12)
22:55 Termen-limita
(sua, 2009, thrill.) (15)
00:20 Marele Quinn
(sua, 1989, polit.) (12)
02:00 Wendy si Lucy
(sua, 2008, drama) (15)
03:20 Povestile din Canterbury
(it.-fra., 1972, drama) (18)
05:10 Conexiune inversa 2
(sua, 2009, thrill.) (15)

HBO

06:00 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
08:15 Craciunul
(sua, 2007, drama) (12)
09:45 Tipul cel nou
(sua, 2002, com.) (AP)
11:10 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)
12:40 Prabusirea casei Saddam
(engl.-sua, 2008, s) (15) Partea a treia
13:40 Prabusirea casei Saddam
(engl.-sua, 2008, s) (15) Partea a patra
14:40 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.) (AP)
16:30 Tatal meu, Romulus
( aus., 2007, dram. Bio.) (15)
18:15 Indoiala
(sua, 2008, drama) (12)
20:00 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)
21:50 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 3) (15)
22:45 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 4) (15)
23:40 Tatal nostru
(sua-arg., 2007, thrill.) (15)
01:35 Semiprofesionist
(sua, 2008, com.) (15)
03:15 America de dreapta
(sua, 2009, f. doc.) (12)
04:05 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Fast food special
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
07:00 Scenarii: Daca ar sta Pamantul...
(f. doc.)
08:00 Ursul
(doc.)
09:00 Maestrii luptei: Silat
(f. doc.)
10:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Bombe cu ceas
11:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Uriasii apelor
12:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Traversand Himalaya
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Fast food special
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
14:00 Maestrii luptei: Silat
(f. doc.)
15:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Bombe cu ceas
16:00 Sobolanul genial
(f. doc.)
17:00 Pescari cu mainile goale
(doc.)
18:00 Buni la rele
(s. doc.) - Aleea Tornadelor
19:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Platforma
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hong Kong
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Portul Rotterdam
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Poduri britanice
23:00 Elicoptere la razboi: Duel in desert
(doc.)
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Portul Rotterdam
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Poduri britanice
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hong Kong
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Portul Rotterdam
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Poduri britanice
05:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Platforma

ProCinema

07:30 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 3)
08:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 4)
08:30 Francois Villon, poetul vagabond
(fra.-rom.-ger., 1987, drama) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 3)
11:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 3)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 21
15:00 Prietenii tai
sua, 1994, s. com., episodul 22) (AP) (re)
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 19/22)
16:30 Un barbat bun la toate
engl., 1990, s. com., episodul 10)
17:00 Dragostea, un teren inselator
(engl.-lux., 1994, avent.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 17) (AP)
20:00 Serii fara limite:
Aproape de adevar (ep 10)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 23)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 24)
22:00 Filmul de 10: Bumerangul
(sua, 1992, com.) (12)
00:30 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 10)
01:15 Apropo TV (divertisment)
01:30 Reposedata
(sua, 1990, com.) (12)
03:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, episodul 10)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:15 Apropo TV (divertisment)