Digi TV Film: Program TV: 27-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

08:31 The wolfman
10:31 Couples retreat
12:30 The Flintstones
14:31 Schindlers list
18:00 All night long
20:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:00 The interpreter
00:30 Couples retreat
02:30 The Flintstones
04:30 The interpreter

AXN

07:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11) (12)
07:35 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 11) (AP)
08:35 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 12) (AP)
09:35 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, act-reality, episodul 3)
11:00 Teleshopping
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 11) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 12) (AP)
14:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 24) (12)
15:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 25) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, act-reality, episodul 4)
17:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 13) (AP)
19:00 La limita imposibilului
(can.-sua, 1995, s, episodul 26) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act.,ep 1) (12)
21:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 1) (12)
21:55 Zoom
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 22) (AP)
22:55 Zoom
23:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 12) (AP)
00:00 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 12) (16)
01:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 1) (12)
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 22) (AP)
02:50 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 12) (AP)
03:35 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 12) (16)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Balenele din august
(sua, 1987, drama) (12)
08:35 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama) (12)
10:25 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
12:20 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
14:00 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
15:25 Lanterna verde: Inceputuri
(sua, 2009, f. doc.)
16:40 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
18:10 Pasarea nu poate sa zboare
(hol.-sud afr.-irl., 2007, drama) (12)
19:30 Balenele din august
(sua, 1987, drama) (12)
21:00 Comoara lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
22:50 Frati de sange
(hol., 2008, thrill.) (15)
00:25 Oribilul caz al lui Albert Fish
(sua, 2007, polit.) (15)
02:00 Max Manus
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.) (15)
04:00 Culoarul mortii
(sua, 1999, thrill. SF) (15)

HBO

06:00 Secretul celor doua Lotte
(ger., 2007, f. doc.)
07:20 Vrei sa te insori cu mine?
(sua, 2009, com. rom.) (12)
09:05 The Rocker
(sua, 2008, com.) (12)
10:45 Sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12)
12:45 Aventurile lui Rocky si Bullwinkle
(sua-ger., 2000, com.)
14:15 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.)
15:55 The Dukes
(sua, 2007, com.) (12)
17:30 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Numele jocului: Fotbal
(engl.-sua, 2009, dram. Bio.) (15)
21:40 Mafia din Staten Island
(fra.-sua, 2009, polit.) (15)
23:15 Ingeri si demoni
(sua, 2008, thrill.) (12)
01:30 Justitiarul: Zona de razboi
(sua-can.-ger., 2008, actiune) (18)
03:10 Intrebari frecvente
Intrebari frecvente despre calatoria in timp
04:35 Asteptandu-l pe Guffman
(sua, 1996, com.) (AP)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Italia
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
07:00 2012: Profetia Maya
(f. doc.)
08:00 Broastele: Pe cale de disparitie?
(doc.)
09:00 Japonia salbatica
(doc.)
10:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
11:00 Cesar si cainii
Kiko, Tootsie, Ginger si Binkey
12:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - In inima junglei
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Italia
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
14:00 Japonia salbatica
(doc.)
15:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
16:00 Caracatite si vulcani
(doc. nat.)
17:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pisica de mare
18:00 In capcana
(f. s. doc.) - Uragan la spital
19:00 Haos din cenusa
Vulcanul din Islanda (f. doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Maestri la gratar
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Luna si cainii politisti
22:00 Cesar si cainii
Willie, Major, Nina si Zena
23:00 Elicoptere la razboi
Amintiri din Vietnam (f. doc.)
00:00 Cesar si cainii
Luna si cainii politisti
01:00 Cesar si cainii
Willie, Major, Nina si Zena
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Maestri la gratar
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
03:00 Cesar si cainii
Luna si cainii politisti
04:00 Cesar si cainii
Willie, Major, Nina si Zena
05:00 Haos din cenusa
Vulcanul din Islanda (f. doc.)

ProCinema

07:30 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 9)
08:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 10)
08:30 Inimi de vanzare
(sua, 1987, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 6)
11:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 6)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 21/22)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 7) (AP) (reluare)
16:00 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 1)
17:00 Un adevar incomod
(sua, 2006, f. doc.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
20:00 Prinde-ma daca poti!
(sua, 2002, polit.) (12)
22:00 Filmul de 10
Disparut in misiune 3 (sua, 1988, act)
00:45 Lege si faradegele
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 3
01:45 Second hand
(rom., 2002, drama) (15)
03:30 Disparut in misiune 3
(sua, 1988, actiune) (15) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)