Results 1 to 3 of 3

Thread: Sezoni futbollistik 2010-2011 me emu

 1. #1

  Lightbulb Sezoni futbollistik 2010-2011 me emu

  ketu eshte mire te tregojme si mundemi te shohim futboll me emu key

 2. #2
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Sezoni futbollistik 2010-2011 me emu

  Ka dy tema ku mund te diskutohet per sportin, dhe sportin me emulator.
  Tema Pare dhe Tema Dyte
  Mos fillojme te hapim tema kur ndodhen egzistuese pasi behet lemsh dhe konfuzion.

 3. #3
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Sezoni futbollistik 2010-2011 me emu

  Tema Mbyllet. Ky diskutim do behet tek tema Lajme dhe Diskutime mbi sportin.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •