Digi TV Film: Program TV: 28-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:00 All night long
08:31 Spy game
11:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
13:00 The wolfman
15:00 The last temptation of Christ
18:00 Life
20:01 Couples retreat
22:00 Schindlers list
01:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
03:31 The wolfman
05:30 Spy game

AXN

07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 5)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 25) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 13)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 14)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 25) (AP)
15:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 10) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 7) (AP)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13) (12)
19:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 13
20:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 9) (AP)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 6)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 7)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 22)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12) (12)
00:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13) (12)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 6)
02:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 7)
02:45 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 13)
03:30 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 9) (AP)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
08:25 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (12)
10:35 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
11:00 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama) (15)
12:15 Viziunea
Viata lui Hildegard von Bingen
14:05 Amal
(can., 2007, drama) (12)
15:45 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
17:30 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
18:55 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.) (AP)
21:00 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.) (12)
23:05 Gingerbread Man
(sua, 1998, thrill.) (12)
00:55 Tinutul fluturilor negri
(fin., 2008, drama) (12)
02:40 Desprinderea
(sua, 1971, com.) (12)
04:10 Imparatul mustelor
(sua, 1990, drama) (12)
05:40 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama) (15)

HBO

06:00 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
07:45 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)
09:35 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.) (12)
11:10 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
13:25 Craciunul
(sua, 2007, drama) (12)
14:55 Iepurasul casei
(sua, 2008, com.) (12)
16:35 Indoiala
(sua, 2008, drama) (12)
18:20 Fugi, grasane!
(sua, 2008, drama) (12)
20:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 4) (15)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 8) (15)
21:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 5) (15)
21:30 Adventureland
(sua, 2009, com.) (15)
23:15 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.) (12)
00:50 Liniste mortala
(sua-fra., 2007, horror) (15)
02:20 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)
03:35 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)
04:55 Duffy in concert

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Maestri la gratar
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Portul Rotterdam
08:00 Japonia salbatica
(doc.)
09:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Ingineri
(s. doc.) - Observatorul Keck
12:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - E cineva acolo?
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Super-diamante
14:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Tiparul electric
15:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Borneo
16:00 Megauzine
(s. doc.) - Rolls Royce
18:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Telescopul din Arizona
19:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Independence of the Seas
20:00 Cesar si cainii
Luna si cainii politisti
21:00 Jobul ideal
(s. doc.) - Delicatese
21:30 Jobul ideal
(s. doc.) - La final
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Delhi
23:00 Maestrii luptei: Silat
00:00 Granita
(s. doc.) - Sub asalt
01:00 Cesar si cainii
Luna si cainii politisti
02:00 Jobul ideal
(s. doc.) - Delicatese
02:30 Jobul ideal
(s. doc.) - La finall
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Delhi
04:00 Maestrii luptei: Silat
(f. doc.)
05:00 Granita
(s. doc.) - Sub asalt

ProCinema

07:00 Pro motor
2007, emis. sport) (reluare)
07:45 Un barbat bun la toate
engl., 1990, s. com., episodul 1)
08:45 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 7)
09:15 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 8
09:45 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 7)
10:15 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 8)
10:45 Celebritate
11:00 Descopera Romania (2004)
11:30 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 20) (AP)
12:30 Entertainment News
(episodul 43) (AP)
13:30 Un adevar incomod
(sua, 2006, f. doc.) (AP) (reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 34)
16:00 Huff
(sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
17:00 Ringul
(rom., 1985, drama) (AP)
19:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 12/22)
20:00 World Trade Center:
Urmele supravietuitorilor (sua, 2006, drama)
22:45 Inger si Demon
sua, 1987, thrill.) (15)
01:00 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, episodul 7)
02:00 Functionarii 2
(sua, 2006, com.) (15)
03:30 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, episodul 7)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)