Digi TV Film: Program TV: 31-08-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:01 The wolfman
08:00 Schindlers list
11:31 Couples retreat
13:31 The Flintstones
15:31 The interpreter
18:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:00 The wolfman
22:00 All night long
23:31 Spy game
02:02 Couples retreat
04:01 The last temptation of Christ

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 14)
10:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality)
11:00 Teleshopping
(recl.)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 14) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act.)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 15) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
20:00 Alias
(sua, f.s. de act., episodul 3)
21:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 3)
21:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 4)
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 3)
22:55 Zoom
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 1)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 1)
01:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 3)
01:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 4)
02:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 3)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 1)
03:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 1) (AP)

Cinemax

07:00 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.)
09:05 Elizabeth: Epoca de
Aur (engl., 2007, drama)
10:55 Pasarea nu poate sa zboare
(hol.-sud afr.-irl., 2007, drama)
12:20 Lanterna verde:
Inceputuri (sua, 2009, f. doc.)
13:35 71 de fragmente dintr-o
cronologie a unui incident
15:15 Aurul lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
17:05 Viziunea - Viata lui
Hildegard von Bingen
18:55 Despre barbati si nu
numai...
21:00 Parfum de cedru
(sua, 1999, dr. romantic.)
23:05 Gangster american
(sua, 2007, polit.)
01:40 Aurul lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
03:35 Pierduti in America
(sua, 1985, com.) (AP)
05:05 Interviu
sua, 2007, drama) (15)

HBO

06:00 Atat de bine!
(sua, 1981, com.) (15)
07:35 Madagascar 2
(sua, 2008, f. doc.)
09:05 Ziua in care s-a oprit
(sua, 2008, S.F.) (12)
10:50 Premiile Academiei
Europene de Film 2009
12:20 Pastreaza amintirile
(sua, 2008, drama) (12)
13:50 Ca$h (fra., 2008, com.)
(12)
15:30 Poker (sua, 2008, com.) (AP)
16:55 Aventurile lui Rocky si
Bullwinkle (sua-ger., 2000, com.)
18:25 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
20:00 Premiile Emmy 2010
Versiunea editata
22:05 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 5) (15)
22:55 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 6) (15)
23:50 Ostatici in Pelham 123
(sua-engl., 2009, polit.) (15)
01:35 Notorious
(sua, 2009, dram. Bio.) (15)
03:35 Petrecere acasa
(sua, 1990, com. muz.) (15)
05:20 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
07:00 Scenarii
(doc.)
08:00 Animale cu tupeu
(f. doc)
09:00 Sabia samuraiului
(f. doc)
10:00 Universul stiut
(f. s. doc.)
11:00 La pescuit
(f. s. doc.)
12:00 Tribul francezilor
(f. doc)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Sabia samuraiului
(f. doc)
15:00 Universul stiut
(f. s. doc.)
16:00 Uriasii din Denali
(doc.)
17:00 La pescuit
(f. s. doc.)
18:00 Cataclisme
(s. doc.)
19:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
21:00 Megastructuri
(s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.)
23:00 Letal
(doc.)
00:00 Megastructuri
(s. doc.)
01:00 Reparatii de top
(s. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
03:00 Megastructuri
(s. doc.)
04:00 Reparatii de top
(s. doc.)
05:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)

ProCinema

07:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 13)
08:15 Mafia pe tocuri
(sua, 2008, s. com., episodul 1) (12) (re)
09:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 22/22) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 13)
11:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 13)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 1)
15:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 2)
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 23/22) (AP)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 3
17:00 Dragostea, un teren inselator
(engl.-lux., 1994, avent.)
19:00 Serii fara limite:
Mafia pe tocuri (sua, 2008, s. com., ep 2)
20:00 Serii fara limite:
Aproape de adevar (2005, s. politist, ep 12)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 3
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 4)
22:00 Filmul de 10
Poftiti la masa!
00:15 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 14)
01:15 Cei trei amigos
(sua, 2003, com.) (15)
02:30 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, episodul 12)
03:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:45 Apropo TV (divertisment)