Digi TV Film: Program TV: 01-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 Schindlers list
10:30 The wolfman
12:31 Life
14:31 All night long
16:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
18:01 Couples retreat
20:00 Spy game
22:30 The Flintstones
00:00 The wolfman
02:00 All night long
03:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
05:30 The Flintstones

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 1)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 15)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
11:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 15)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
15:00 Alias
(sua, f.s. de act., episodul 3)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 16) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
20:00 Alias
(sua, f.s. de act., episodul 4)
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 23)
21:42 Zoom
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 1) (AP)
23:15 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 2) (12)
00:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 2) (AP)
01:15 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 23) (AP)
02:15 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 1) (AP)
03:20 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 2)
04:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 2) (AP)

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori de
la Hollywood (sua, 2009, s)
07:00 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
08:50 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama)
10:50 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s)
11:15 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
12:55 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
14:45 Cei mai buni regizori de
la Hollywood (sua, 2009, s)
15:10 Bine ati venit!
(fra., 2009, drama) (12)
16:55 Departe, departe
(sua, 1992, f. rom.) (AP)
19:10 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
21:00 Clubul Paradis
(sua, 1986, com.) (12)
22:35 Cinci minute in rai
00:00 Animal House
(sua, 1978, com.) (15)
01:50 Ultima imbratisare
(sua, 1979, thrill.) (18)
03:30 Turneul
(sua, 2009, drama) (15)
05:10 Infanteria stelara 3:
Invadatorii

HBO

06:00 Titanii (sua, 2000, drama)
07:50 Ember - Orasul din adancuri
09:20 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
11:05 Scooby Doo -
Misterul incepe (sua-can., 2009, com.)
12:25 La capatul lumii
(sua, 2008, f. doc.) (AP)
13:55 Route 30
(sua, 2008, com.) (15)
15:20 Jaf la inaltime
(sua-can., 2002, act. com.) (12)
16:45 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
18:25 Baiatul in pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama)
20:00 Transformers
Razbunarea celor invinsi
22:30 Vorbeste cu mine
(sua, 2007, dram. Bio.) (15)
00:25 Apel nepreluat
(jap.-sua-ger., 2008, horror) (15)
01:50 Inselatoria
(sua, 2008, drama) (15)
03:35 Transformers
Razbunarea celor invinsi

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
07:00 Rescue Ink
(f. doc)
08:00 Uriasii din Denali
(doc.)
09:00 Megastructuri
(s. doc.)
10:00 Reparatii de top
(s. doc.)
11:00 La pescuit
(f. s. doc.)
12:00 Bastinasii
(s. doc.)
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Megastructuri
(s. doc.)
15:00 Codex Gigas
Biblia Diavolului
16:00 Creaturile tunetului
(f. doc)
17:00 Ultima leoaica
(f. doc)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
21:00 Detectivii apelor
(f. doc)
22:00 Megstructuri antice
(f. s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Detectivii apelor
(f. doc)
01:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
02:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
03:00 Detectivii apelor
(f. doc)
04:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

07:15 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 13)
07:45 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., episodul 13) (reluare
08:15 Mafia pe tocuri
(sua, 2008, s. com., episodul 2)
09:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 23/22)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 36)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 6)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 1
16:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 4)
17:15 Steaua Laurei
(engl.-ger., 2004, f. doc.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Mafia pe tocuri
(sua, 2008, s. com., episodul 3) (12)
20:00 Serii fara limite:
Tinerii muschetari (2005, f. s. avent., ep 1)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, episodul 9)
21:30 Comedia in esenta tare
Poza la minut (sua, 1997, s, episodul 10)
22:00 Filmul de 10:
Sa nu spui nimanui (fra., 2006, drama)
00:45 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 15)
01:45 Procesul Chatterley
(engl., 2006, dr. romantic.) (15)
03:15 Sa nu spui nimanui
(fra., 2006, drama) (15) (reluare
05:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:45 Apropo TV (divertisment)