Digi TV Film: Program TV: 02-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:30 Life
09:31 The interpreter
12:01 Couples retreat
14:00 Schindlers list
17:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:00 The wolfman
22:00 The last temptation of Christ

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 16) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
11:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 16) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
15:00 Alias
(sua, f.s. de act., episodul 4)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 17) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
20:00 Alias
(sua, f.s. de act., episodul 5)
21:00 Minti criminale
(sua-can., s. politist, episodul 23)
21:41 Zoom
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 1)
22:40 Zoom
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 3)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 3) (AP)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., s. politist, episodul 1)
02:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 3)
02:45 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 3)

Cinemax

07:00 Bine ati venit!
(fra., 2009, drama) (12)
08:50 Stiu ca stii
(engl., 2008, drama) (12)
10:10 Departe, departe
(sua, 1992, f. rom.) (AP)
12:25 Cei mai buni regizori de
la Hollywood (sua, 2009, s)
12:50 Balenele din august
(sua, 1987, drama) (12)
14:30 Rocky
(sua, 1976, drama)
16:25 Om la apa!
(sua, 2008, com.)
18:00 Capitanul Abu Raed
(2007, dramă) (12)
19:40 Stiu ca stii
(engl., 2008, drama) (12)
21:00 Invazia jefuitorilor
de trupuri
23:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 10)
23:55 Vineta - Proiectul secret
(ger., 2006, drama)
01:30 Fantomele trecutului
(sua, 1996, dr. razb., col., a-n)
03:25 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama)
05:05 Ramai cum esti
(it.-spa., 1978, drama) (15)

HBO

06:00 Route 30
(sua, 2008, com.) (15)
07:25 Jaf la inaltime
(sua-can., 2002, act. com.) (12)
08:50 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
10:30 Baiatul in pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
12:05 Copilarie curmata
(2008, f. doc.) (12)
13:35 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
15:15 007 Partea lui de consolare
(sua-engl., 2008, actiune) (12)
17:00 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
18:25 Cele sase sotii ale lui
Henry Lefay (sua, 2009, com.) (12)
20:00 Proiectul Alzheimer
(sua, 2009, s. doc., episodul 3) (12)
20:55 Proiectul Alzheimer
(sua, 2009, s. doc., episodul 4) (12)
22:05 Batalia de la Stanca Rosie
(chi., 2008, dr. razb.) (15)
00:30 Crimele din Oxford
(spa.-engl.-fra., 2008, polit.) (15)
02:15 Colivia
rom.-hol., 2009, f. de scurt m.) (12)
02:35 Stapanii strazilor
(sua, 2008, thrill.) (15)
04:20 Numele jocului: Fotbal
(engl.-sua, 2009, dram. Bio.) (15)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
07:00 Haos din cenusa:
Vulcanul din Islanda
08:00 Creaturile tunetului
(f. doc)
09:00 Detectivii apelor
(f. doc)
10:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
11:00 Ultima leoaica
(f. doc)
12:00 Bastinasii
(s. doc.)
13:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
14:00 Detectivii apelor: Valul
(f. doc)
15:00 Procesul francmasonilor
(f. doc)
16:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
17:00 Regina hiena
(f. doc)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
21:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
22:00 Rescue Ink
(f. doc)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
01:00 Rescue Ink
(f. doc)
02:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
03:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
04:00 Rescue Ink
(f. doc)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

07:45 Tazmania
sua, 1991, s. d. anim., episodul 36)
08:15 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 6)
08:45 Steaua Laurei
(engl.-ger., 2004, f. doc.)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 37)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 1)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 9) (AP) (reluare)
16:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 10) (AP) (re)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 5)
17:00 Vanatoarea destinului
(sua, 2000, f. doc., col., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Mafia pe tocuri (2008, s. com., episodul 4)
20:00 Serii fara limite:
Tinerii muschetari (2005, f. s. avent., ep 2)
21:00 Comedia in esenta tare
Poza la minut (1997, s, episodul 11)
21:30 Comedia in esenta tare
Poza la minut (1997, s, episodul 12)
22:00 Filmul de 10: Impuls ucigas
01:00 Cu capul inainte
(ger.-tur., 2004, dr. romantic.) (15)
03:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., episodul 2)
03:45 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de ac., episodul 16)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)