Digi TV Film: Program TV: 03-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

08:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
10:31 Life
12:32 Couples retreat
14:31 Spy game
17:01 The last temptation of Christ
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 Life
00:00 The wolfman
02:00 Spy game
04:31 Couples retreat

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 17) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
11:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 17)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 5)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 18) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 6)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 2) (12)
21:40 Zoom
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 3) (12)
22:42 Zoom
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 4) (12)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 4) (AP)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 2) (12)
02:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 3) (12)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 4) (12)
03:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 4) (AP)

Cinemax

07:00 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.)
08:55 Om la apa!
(sua, 2008, com.) (15)
10:30 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
11:55 Viziunea - Viata lui
Hildegard von Bingen
13:45 Aurul lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
15:35 71 de fragmente dintr-o
cronologie a unui incident
17:10 Cei mai buni regizori de
la Hollywood (sua, 2009, s)
17:40 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
19:05 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
21:00 Lenny
(sua, 1974, drama)
22:50 RocknRolla
(engl., 2008, actiune) (15)
00:45 Cosmarul de pe Elm
Street 4: Stapanul visului
02:15 Tinutul Humboldt
(sua, 2008, com.) (15)
03:55 Timp real
(can., 2008, com.)
05:10 Mangaieri straine
(it., 1990, drama) (15)

HBO

06:00 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
07:40 007 Partea lui de consolare
(sua-engl., 2008, actiune) (12)
09:25 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
10:50 Cele sase sotii ale lui
Henry Lefay (sua, 2009, com.) (12)
12:25 Secrete fatale
(sua, 2001, com. de fam.)
14:00 Derby
(rom.-ger., 2010, f. de scurt m.) (12)
14:20 Furtuna de foc
(sua, 2008, drama) (12)
16:15 Kit Kittredge: O
fetita americana
17:55 Caravana cinematografica
(rom.-ger., 2009, drama) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 1)
21:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 2)
22:00 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12
23:35 Max Payne
(sua, 2008, actiune) (15)
01:15 Ametit de dragoste
(sua, 2002, com. rom.) (12)
02:50 In sexcursie
(sua, 2008, com.) (15)
04:35 Amuzament
(sua, 2009, horror) (18)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
07:00 Cutremur in China
(f. doc)
08:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
09:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
10:00 Rescue Ink
(f. doc)
11:00 Regina hiena
(f. doc)
12:00 Bastinasii
(s. doc.)
13:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
14:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
15:00 Ierusalim: Locuri Sfinte
(f. doc)
16:00 Colonia din iad
(doc.)
17:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 37)
07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 7)
08:15 Vanatoarea destinului
(sua, 2000, f. doc., col., a-n) (AP) (re)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 38)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 8)
11:30 Happy Hour
2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 34) (reluare)
15:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 5)
15:45 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 11) (AP) (reluare)
16:15 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 12) (AP)
16:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 6)
17:15 Calea Imparatului
(fra., 2005, f. doc.) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Mafia pe tocuri (sua, 2008, s. com., ep 5)
20:00 Forte dezlantuite
(sua, 2000, f. de cat.) (12)
22:00 Filmul de 10:
20 de intalniri (sua, 1998, f. biografic)
00:00 Lege si faradelege
sua, 2002, f.s. de act., episodul 4)
01:00 Forte dezlantuite
(sua, 2000, f. de cat.) (12) (reluare)
02:30 20 de intalniri
(sua, 1998, f. biografic) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)