Digi TV Film: Program TV: 04-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 The last temptation of Christ
09:32 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
11:31 Life
13:31 Spy game
16:00 Couples retreat
18:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:00 The wolfman
22:01 Spy game
00:31 Life
02:30 The last temptation of Christ

AXN

06:00 Promo
07:00 Ele spioneaza
(sua, f.s. de act., episodul 7)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 27) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 17)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 18)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 27) (AP)
15:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 9) (AP)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
19:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
20:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 11) (AP)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 8)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 9)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 23)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16) (12)
00:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
01:00 Minti criminale
(sua-can., s. politist, episodul 8) (15)
02:00 Minti criminale
(sua-can., s. politist, episodul 9) (15)
02:45 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
03:30 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 11) (AP)

Cinemax

07:00 Afacerea Thomas Crown
(sua, 1968, polit.) (12)
08:40 Femeia fantastica
09:55 Cei mai buni regizori de
la Hollywood (sua, 2009, s)
10:25 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
12:15 Great Balls of Fire!
(sua, 1989, drama) (15)
14:10 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama)
16:10 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
17:40 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
19:20 Afacerea Thomas Crown
(sua, 1968, polit.) (12)
21:00 Nimic personal
(fra., 2009, drama) (12)
22:30 Psycho
(sua, 1960, thrill., a-n) (15)
00:20 Cap de linie
(braz., 2008, polit.) (15)
02:10 Flirt
sua-ger.-jap., 1995, drama (15)
03:35 Parasomnia
(sua, 2008, horror) (18)
05:15 Al saptelea continent
(a., 1989, drama) (18)

HBO

06:00 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.)
07:30 Pe platourile de filmare
08:00 Tutela (sua, 2007, drama)
(12)
09:25 Strania poveste a lui
Benjamin Button
12:10 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
13:40 Scooby Doo -
Misterul incepe (sua-can., 2009, com.)
15:00 Calatorie spre centrul
pamantului (sua, 2008, avent.)
16:30 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.) (12)
18:25 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.) (12)
20:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 5) (15)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 9) (15)
21:00 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
22:40 Totul despre sex:
Filmul (sua, 2008, com. rom.) (15)
01:05 Che - Prima parte
(fra.-spa.-sua, 2008, drama) (15)
03:15 Che - Prima parte
(spa.-fra.-sua, 2008, dram. Bio.) (15)
05:25 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
07:00 Megstructuri
(s. doc.)
08:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
09:00 Rescue Ink
(f. doc)
10:00 Animale feroce
(f. s. doc.)
11:00 Animale feroce
(f. s. doc.)
12:00 Tsunami: Ziua in care valul a lovit
(engl., 2005, doc.)
13:00 Planeta la control
(s. doc.)
14:00 Regina hiena
(f. doc)
15:00 Ultima leoaica
(f. doc)
16:00 Printre stele
(f. doc)
18:00 Planete ciudate
(doc.)
19:00 Viata de pe Marte
(doc.)
20:00 Odisee tribala
(s. doc.)
21:00 Haos din cenusa:
Vulcanul din Islanda (f. doc.)
22:00 Cutremur in China
(f. doc)
23:00 2012: Profetia Maya
(f. doc)
00:00 Megastructuri
(s. doc.)
01:00 Odisee tribala
(s. doc.)
02:00 Haos din cenusa:
Vulcanul din Islanda (f. doc.)
03:00 Cutremur in China
(f. doc)
04:00 2012: Profetia Maya
(f. doc)
05:00 Megastructuri
(s. doc.)

ProCinema

07:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 6) (AP)
09:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 38) (re)
09:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 8)
10:15 Celebritate
10:30 Descopera Romania (2004)
11:00 Mafia pe tocuri
(sua, 2008, s. com., episodul 5)
12:00 Entertainment News
(episodul 44) (AP)
13:00 Calea Imparatului
(fra., 2005, f. doc.) (AP)
15:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 35)
15:30 Huff
(sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
16:30 Orient Express
rom., 2004, thrill. SF) (AP)
19:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 14/22)
20:00 Blankman
(sua, 1994, com.) (12)
22:00 Dulcea sauna a mortii
(rom., 2001, s) (15)
00:15 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, episodul 8)
01:15 Tura de noapte
(engl., 2004, f. de scurt m.) (15)
03:00 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, episodul 8
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)