Digi TV Film: Program TV: 05-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
08:00 The wolfman
10:01 Spy game
12:31 The last temptation of Christ
15:30 Life
17:31 Spy game
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 The last temptation of Christ
01:00 The wolfman
03:00 Life
05:00 Spy game

AXN

06:00 Promo
07:00 Ele spioneaza
(sua, f.s. de act., episodul 8)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 28) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 19)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 20)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 28) (AP)
15:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 10) (AP)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 8)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
19:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 14) (AP)
20:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 12) (AP)
21:00 Detectiv de voie de nevoie
(sua-ger., 1999, com.) (12)
22:55 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 1)
00:20 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
00:50 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
01:05 Detectiv de voie de nevoie
(sua-ger., 1999, com.) (12)
03:05 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 1)

Cinemax

07:00 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.)
09:50 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12)
10:55 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama) (12)
12:45 Walter si Frank
(sua, 1993, com.) (12)
14:45 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
16:15 Calatorie in India
18:55 Despre barbati si nu
numai...
21:00 America
(sua-can., 2009, drama) (12)
22:35 Mandrie si glorie
(sua, 2008, polit.
00:40 Down by Law
(ger.-sua, 1986, drama, a-n)
02:30 Orasul uitat de Dumnezeu
(spa., 2008, thrill.)
04:00 Ultima femeie
(fra.-it., 1976, drama) (18)
05:50 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 10)

HBO

06:00 Clica (sua, 2008, com.) (12)
07:30 Nunti, muzici si casete video
(rom., 2008, f. doc.) (12)
08:30 Belea mare in Miami
(sua, 2002, com.) (12)
09:55 Agathe Clery
(fra., 2008, com.) (AP)
11:45 Vulcanul
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
13:30 Mai multe versiuni ale
mele (sua, 2007, com.) (12)
14:55 Nebunie de primavara
(sua, 2009, com.) (12)
16:20 Un tata responsabil
( aus.-engl., 2009, drama) (12)
18:05 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.) (12)
20:00 Ce-o fi o fi...
(sua-fra., 2009, com. rom.) (12)
21:30 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 5) (15)
22:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 1)
22:55 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 2)
23:50 Harold si Kumar
evadeaza din Guantanamo Bay
01:30 Pineapple Express
(sua, 2008, com.) (12)
03:20 Blood: Ultimul vampir
(hongk.-jap.-fra., 2009, horror) (15)
04:50 Bordelul: Music-hall
(sua, 2008, f. doc.) (18)
05:30 Bordelul: Vino la petrecere!
(2008, f. doc.) (18)

National Geographic

06:00 Planete ciudate
(doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Caracatita uriasa
(doc.)
09:00 Regele soparlelor
(doc.)
10:00 Animale feroce
(f. s. doc.)
11:00 Detectivii apelor: Valul
(f. doc)
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
14:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
15:00 Rescue Ink
(f. doc)
16:00 Calatorii biblice
(f. s. doc.)
17:00 Calatorii biblice
(f. s. doc.)
18:00 Calatorii biblice
(f. s. doc.)
19:00 Haos din cenusa
(s. doc)
20:00 Haos din cenusa
(s. doc.)
21:00 Arma secreta a lui Hitler
22:00 Arma secreta a Japoniei
(f. doc)
23:00 Planeta la control
(s. doc.)
00:00 Arma secreta a lui Hitler
01:00 Arma secreta a Japoniei
(f. doc)
02:00 Planeta la control
(s. doc.)
03:00 Odisee tribala
(s. doc.)
04:00 Arma secreta a lui Hitler
05:00 Arma secreta a Japoniei
(f. doc.)

ProCinema

07:45 Entertainment News
(episodul 44) (reluare)
08:45 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., episodul 2)
09:15 Pro motor
(2007, emis. sport)
10:15 Pretul celebritatii
10:45 Zoom in 10 (divertisment)
11:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 14/22)
12:00 Huff
(sua, 2004, s, episodul 5) (AP) (reluare)
13:00 Orient Express
(rom., 2004, thrill. SF) (AP) (reluare)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Huff
sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
17:00 Fara Protocol
(sua, 1984, com.) (AP)
19:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 15/22)
20:00 Morometii
(rom., 1988, drama) (AP)
22:00 Chrysalis
Amintiri mortale (fra., 2007, S.F.) (15)
00:00 Cuenta Atras
Numaratoare inversa (2007, s. politist, ep 9)
01:00 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 11) (12)
02:00 Chrysalis: Amintiri mortale
(fra., 2007, S.F.) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment)