Digi TV Film: Program TV: 06-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:31 The last temptation of Christ
10:30 The wolfman
12:30 Spy game
15:01 The last temptation of Christ
18:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:00 The wolfman
22:00 Life

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 9)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 18) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
11:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 9)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 18) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 6) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 10)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 7) (12)
21:00 SWAT - Trupe de elita
(sua, 2003, thrill. act.) (12)
23:15 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 5) (12)
00:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 5) (AP)
01:15 SWAT - Trupe de elita
(sua, 2003, thrill. act.) (12)
03:25 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 5) (12)
04:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 5) (AP)

Cinemax

07:00 Walter si Frank
(sua, 1993, com.) (12)
09:00 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
09:30 Calatorie in India
(engl.-sua, 1984, drama) (12)
12:10 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
14:00 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
14:30 Sambata noaptea
Sambata noaptea, duminica dimineata
16:00 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
17:35 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
19:25 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
21:00 Balonul alb
(iran., 1996, drama) (AP)
22:25 Un pic insarcinata
(sua, 2006, com. rom.) (AP)
00:30 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 10)
01:25 Ultima ispita a lui Iisus
(sua, 1988, drama) (18)
04:05 La revedere, Sally!
(sua, 2009, f. de scurt m.) (15)
04:25 Jocul
(sua, 1997, thrill.) (15)

HBO

06:00 Mai multe versiuni ale mele
(sua, 2007, com.) (12)
07:30 Nebunie de primavara
(sua, 2009, com.) (12)
08:55 Un tata responsabil
( aus.-engl., 2009, drama)
10:40 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.)
12:35 Fiul lui Rambow
(fra.-engl.-ger., 2007, com.) (AP)
14:10 Ember - Orasul din adancuri
(sua, 2008, avent.)
15:45 Regasirea
(sua, 2005, drama) (AP)
17:40 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Star Trek II: Mania lui Khan
(sua, 1982, S.F.) (12)
21:55 Janosik: O poveste adevarata
pol.-slova.-ceh., 2009, drama) (12)
00:15 Vinyan
(fra.-belg.-engl., 2008, thrill.) (15)
01:50 Adventureland
(sua, 2009, com.) (15)
03:35 Inselatoria
(sua, 2008, drama) (15)
05:20 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Calatorii biblice
(f. s. doc.)
07:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
08:00 Colonia din iad
(doc.)
09:00 Arma secreta a lui Hitler
10:00 Arma secreta a Japoniei
(f. doc.)
11:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
12:00 Bastinasii
(s. doc.)
13:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
14:00 Arma secreta a lui Hitler
15:00 Evanghelia dupa Iuda
(doc.)
16:00 Creaturile tunetului
(f. doc.)
17:00 Africa: Paradisul pierdut
(f. doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si caini
(s. doc.)
20:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
21:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
22:00 Planete ciudate
(doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
01:00 Planete ciudate
(doc.)
02:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
03:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
04:00 Planete ciudate
(doc.)
05:00 Cesar si caini
(s. doc.)

ProCinema

08:00 Tom si Jerry - Aventuri buclucaSe
(sua, 2006, s. anim., episodul 2
08:30 Fara protocol
(sua, 1984, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 39)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 9)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Huff
(sua, 2004, s, episodul 6) (AP) (reluare)
15:30 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 2)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 7)
17:00 Morometii
(rom., 1988, drama) (12) (reluare)
19:00 Serii fara limite: Mafia pe tocuri
(sua, 2008, s. com., episodul 6) (12)
20:00 Serii fara limite:
Aproape de adevar ( ep 13)
21:00 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai (sua, 1994, s. com., ep 5)
21:30 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai (sua, 1994, s. com., ep 6)
22:00 Filmul de 10: Cartierul chinezesc
(sua, 1974, polit.) (15)
00:45 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 17)
01:45 Flirt de nota 10
(engl.-sua, 2006, dr. romantic.) (15)
03:15 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, episodul 13)
04:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 17)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)