Digi TV Film: Program TV: 07-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
08:30 The last temptation of Christ
11:31 Life
13:30 Spy game
16:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
18:01 The wolfman
20:00 Life
22:00 The last temptation of Christ
01:00 Spy game
03:30 Life
05:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 10)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
11:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 10)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 7) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 11)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 20) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 8) (12)
21:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 5) (AP)
21:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 6) (AP)
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 4) (AP)
22:38 Zoom
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 6) (12)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 6) (AP)
01:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 5) (AP)
01:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 6) (AP)
02:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 4) (AP)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 6) (12)
03:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 6) (AP)

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
08:35 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
10:25 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.) (12)
11:55 Balonul alb
(iran., 1996, drama) (AP)
13:20 Femeia fantastica
(sua, 2009, f. doc.)
14:35 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
16:10 Balenele din august
(sua, 1987, drama) (12)
17:40 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
19:25 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
21:00 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
22:25 Carrington
(engl., 1995, dr. romantic.) (15)
00:25 Bronson
(engl., 2009, dram. Bio.) (15)
01:55 Sperietoarea
(sua, 1973, drama) (12)
03:45 South Park
Mai mare, mai lung si necenzurat
05:05 Ale si Maria
(it., 2008, f. de scurt m.) (12)
05:25 O usa deschisa
(sua, 2008, horror) (15)

HBO

06:00 Fiul lui Rambow
(fra.-engl.-ger., 2007, com.)
07:35 Ember - Orasul din adancuri
(sua, 2008, avent.)
09:10 Regasirea
(sua, 2005, dramă) (AP)
11:00 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)
12:50 Vrei sa te insori cu mine?
(sua, 2009, com. rom.) (12)
14:40 Premiile Emmy 2010
Versiunea editata (2010, divertisment)
16:45 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.) (12)
18:25 Idila cu dadaca mea
(sua, 2009, com. rom.) (12)
20:00 Star Trek IV: Drumul spre casa
(sua, 1986, S.F.) (12)
22:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 7) (15)
22:50 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 8) (15)
23:45 Motivat sa ucida
(sua, 2009) (18)
01:35 Vineri 13
sua, 2009, horror) (18)
03:10 Hitman
(fra.-sua, 2007, actiune) (12)
04:40 Marti
(engl., 2008, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
07:00 Cesar si caini
(s. doc.)
08:00 Tacerea albinelor
(doc.)
09:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
10:00 Planete ciudate
(doc.)
11:00 Africa: Paradisul pierdut
(f. doc.)
12:00 Bastinasii
(s. doc.)
13:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
14:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
15:00 Biblia secreta
(s. doc.)
16:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
17:00 Viata printre ursi
(doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si caini
(s. doc.)
20:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
21:00 Megauzine
(s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Megauzine
(s. doc.)
01:00 Reparatii de top
(s. doc.)
02:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
03:00 Megauzine
(s. doc.)
04:00 Reparatii de top
(s. doc.)
05:00 Cesar si caini
(s. doc.)

ProCinema

07:45 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 39)
08:15 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 9)
08:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 7)
09:15 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 2
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
sua, 2006, s. d. anim., episodul 1)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 10)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Prietenii tai
sua, 1994, s. com., episodul 5)
15:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 6)
15:30 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 3
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 8)
17:00 Tycus, cometa ucigasa
(sua, 1998, actiune) (AP)
19:00 Serii fara limite: Mafia pe tocuri
(sua, 2008, s. com., episodul 7) (12)
20:00 Serii fara limite: Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, episodul 14) (12)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 7)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 8)
22:00 Filmul de 10: Echipa de fotbal
(sua, 1986, com.) (15)
00:15 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 1)
01:15 Un om grabit
(fra., 2005, com.) (15)
03:00 Echipa de fotbal
(sua, 1986, com.) (15) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)