Digi TV Film: Program TV: 08-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:30 The wolfman
09:30 Life
11:31 Spy game
14:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
16:01 The wolfman
18:01 Life
20:00 The last temptation of Christ
23:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
01:01 Life
03:00 Spy game
05:30 The wolfman

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 11)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 20) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
11:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 11)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 20) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 8) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 12)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 21) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 9) (12)
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
21:42 Zoom
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 2) (AP)
23:10 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 7) (12)
00:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 7) (AP)
01:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
02:05 Printre oameni
(engl., 2008, s, episodul 2) (AP)
03:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 7) (12)
03:45 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 7) (AP)

Cinemax

07:00 Balenele din august
(sua, 1987, drama) (12)
08:30 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show)
09:00 Om la apa!
(sua, 2008, com.) (15)
10:35 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
12:20 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
13:50 71 de fragmente
dintr-o cronologie a unui incident
15:30 Viziunea
Viata lui Hildegard von Bingen
17:20 Povestea pianistului de pe ocean
(it., 1998, drama) (12)
19:25 Om la apa!
(sua, 2008, com.) (15)
21:00 The International: Puterea banului
(sua-ger., 2008, drama) (15)
22:55 Chattahoochee
(sua, 1990, drama) (15)
00:30 Casa dragostei
(fin., 2009, com.) (12)
02:20 Viata in camion
(sua, 2008, drama) (15)
03:55 Supersoldatul SS
(sua, 2006, horror) (18)
05:25 Mai ciudat decat paradisul
(sua-RFG, 1984, com., a-n) (15)

HBO

06:00 Vrei sa te insori cu mine?
(sua, 2009, com. rom.) (12)
07:45 Premiile Emmy 2010
Versiunea editata (2010, divertisment)
09:50 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.)
11:25 Idila cu dadaca mea
(sua, 2009, com. rom.) (12)
13:00 Fratii Jonas in concert
(sua, 2009, f. muz.)
14:15 Strania poveste
Strania poveste a lui Benjamin Button
17:00 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.) (12)
18:30 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
20:00 Ce-o fi o fi...
(sua-fra., 2009, com. rom.) (12)
21:30 Star Trek VI
Taramul Nedescoperit
23:20 Caravana cinematografica
(rom.-ger., 2009, drama) (12)
01:00 Van Wilder: Primul an de facultate
(sua, 2009, com.) (15)
02:40 Numele jocului: Fotbal
(engl.-sua, 2009, dram. Bio.) (15)
04:20 Ce-o fi o fi...
(sua-fra., 2009, com. rom.) (12)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
07:00 Cesar si caini
(s. doc.)
08:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
09:00 Megauzine
(s. doc.)
10:00 Reparatii de top
(s. doc.)
11:00 Creaturile tunetului
(f. doc.)
12:00 Bastinasii
(s. doc.)
13:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
14:00 Megauzine
(s. doc.)
15:00 Biblia secreta
(s. doc.)
16:00 Valea lupilor
(f. doc.)
17:00 Paralei
(f. doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si caini
(s. doc.)
20:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
21:00 Detectivii apelor: Nave de razboi
(f. doc.)
22:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Detectivii apelor: Nave de razboi
(f. doc.)
01:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
02:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
03:00 Detectivii apelor: Nave de razboi
(f. doc.)
04:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
05:00 Cesar si caini
(s. doc.)

ProCinema

07:45 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., episodul 1)
08:15 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 10)
08:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 8)
09:15 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 3)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., episodul 2)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 11)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Descopera Romania
(2004) (reluare)
15:15 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 7)
15:45 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 8
16:15 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 4)
17:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 9)
17:45 Spiritul sarbatorilor
(sua, 2006, f. doc.) (AP)
19:00 Serii fara limite:
10 produse sau mai putin
19:30 Serii fara limite:
10 produse sau mai putin (ep 2)
20:00 Serii fara limite
Tinerii muschetari (sua, f. s. avent., ep 3)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, episodul 13)
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, episodul 14)
22:00 Filmul de 10: Frankenstein
(engl.-jap.-sua, 1994, horror) (15)
00:30 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 2)
01:30 Trupa de Fast Food
(sua, 2007, f. doc.) (15)
03:00 Frankenstein
(engl.-jap.-sua, 1994, horror)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)