Digi TV Film: Program TV: 09-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:31 The last temptation of Christ
10:30 Life
12:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
14:30 Spy game
17:00 The last temptation of Christ
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 The wolfman

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 12)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 21) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
11:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 21) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 9) (12)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 13)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 22) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 10) (12)
21:00 CSI: New York
(sua-can., 2004, s. politist, ep 2)
21:41 Zoom
22:00 CSI: New York
(sua-can., 2004, s. politist, ep 3)
22:40 Zoom
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 8) (12)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 8) (AP)
01:00 CSI: New York
(sua-can., 2004, s. politist, ep 2)
02:00 CSI: New York
(sua-can., 2004, s. politist, ep 3)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 8) (12)
03:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 8) (AP)

Cinemax

07:00 71 de fragmente
dintr-o cronologie a unui incident
08:40 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
10:10 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
10:40 Povestea pianistului de pe ocean
(it., 1998, drama) (12)
12:45 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
14:20 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
16:15 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
17:45 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
19:15 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
21:00 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
22:35 Nebunul
(irl., 2007, f. de scurt m.) (15)
23:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 11) (18)
23:50 Harrison Montgomery
(sua, 2008, drama) (15)
01:25 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)
03:10 Flirt
(sua-ger.-jap., 1995, drama) (15)
04:35 Decameronul
(it.-fra.-ger., 1971, drama) (15)

HBO

06:00 Fratii Jonas in concert
(sua, 2009, f. muz.)
09:55 Filme si vedete
10:25 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.) (12)
11:55 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
13:25 Calatorie spre centrul pamantului
(sua, 2008, avent.)
14:55 O iubire fara sfarsit
(sua, 1998, drama) (12)
16:45 Tutela
(sua, 2007, drama) (12)
18:15 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
20:00 Star Trek: Generatii
(sua, 1994, S.F.) (12)
22:00 Alb orbitor
(can.-braz.-jap., 2008, drama) (AP)
00:00 Katie Morgan: Porno
(sua, 2007, f. doc.) (18)
00:30 Katie Morgan
Despre jucariile sexuale
01:00 Ostatici in Pelham 123
(sua-engl., 2009, polit.) (15)
02:45 Drum interzis 2: Fundatura
(sua-can., 2007, thrill.)
04:20 Centura rosie
(sua, 2008, actiune) (15)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
07:00 Cesar si caini
(s. doc.)
08:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
09:00 Detectivii apelor: Nave de razboi
(f. doc.)
10:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
11:00 Paralei
(f. doc.)
12:00 Bastinasii
(s. doc.)
13:00 Salbatica Rusie
(s. doc.)
14:00 Detectivii apelor: Nave de razboi
(f. doc.)
15:00 Biblia secreta
(s. doc.)
16:00 California salbatica
(doc.)
17:00 Caracatite uriasa
(doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si caini
(s. doc.)
20:00 Uriasii
(f. s. doc.)
21:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
22:00 Rescue Ink
(f. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
01:00 Rescue Ink
(f. doc.)
02:00 Uriasii
(f. s. doc.)
03:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
04:00 Rescue Ink
(f. doc.)
05:00 Cesar si caini
(s. doc.)

ProCinema

08:00 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., episodul 2) (re)
08:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 11)
09:00 Spiritul sarbatorilor
(sua, 2006, f. doc.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., episodul 3)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 12)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Viarta sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 4)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 13) (AP) (re)
16:00 Poza la minut
sua, 1997, s, episodul 14) (AP) (reluare)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 10) (AP)
17:00 Vecinul de alaturi
(fra., 2007, com. rom.) (AP)
19:00 Serii fara limite:
10 produse sau mai putin ( episodul 3)
19:30 Serii fara limite:
10 produse sau mai putin (episodul 4)
20:00 Serii fara limite
Tinerii muschetari (episodul 4)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, episodul 15)
21:30 Comedia in esenta tare
Poza la minut (sua, 1997, s, episodul 16)
22:00 Filmul de 10: Femeia dorita
(sua, 1999, drama) (15)
00:15 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 3)
01:15 Femeia dorita
(sua, 1999, drama) (15) (reluare)
03:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., episodul 4) (12
03:45 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 3)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)