Digi TV Film: Program TV: 10-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
08:31 The last temptation of Christ
11:30 The wolfman
13:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
15:30 Spy game
18:01 The wolfman
20:01 The last temptation of Christ
23:00 Life
01:01 Spy game
03:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
05:30 The last temptation of Christ

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 13)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 22) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
11:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 13)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 22) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 10) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 23) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 11) (12)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 4) (12)
21:41 Zoom
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 5) (12)
22:41 Zoom
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 9) (12)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 9) (AP)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 4) (12)
02:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 5) (12)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 9) (12)
03:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 9) (AP)

Cinemax

06:20 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
08:45 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
10:25 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
12:05 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
13:55 Departe, departe
(sua, 1992, f. rom.) (AP)
16:10 America
(sua-can., 2009, drama) (12)
17:45 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
19:20 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
21:00 Candidatul din Manciuria
(sua, 1962, thrill.) (12)
23:05 Interviu
(sua, 2007, drama) (15)
00:30 Exorcistul
(sua, 1973, horror) (12)
02:35 Max Manus
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.)
04:30 Doi frati gemeni
(fra., 2008, f. de scurt m.) (15)
05:05 Animal House
(sua, 1978, com.) (15)

HBO

06:00 Calatorie spre centrul pamantului
(sua, 2008, avent.)
07:30 O iubire fara sfarsit
(sua, 1998, drama) (12)
09:20 Tutela
(sua, 2007, drama) (12)
10:45 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
12:30 Gravidul
(sua, 1994, com.) (AP)
14:20 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
15:55 Mariaj de Vegas
(sua, 2008, com. rom.) (12)
17:35 Colivia
(rom.-hol., 2009, f. de scurt m.) (12)
17:55 Baiatul in pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 3)
20:55 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 4)
21:50 Star Trek: Primul Contact
(sua, 1996, actiune) (12)
23:40 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 5) (15)
00:10 Vorbeste cu mine
(sua, 2007, dram. Bio.) (15)
02:10 Sex si moarte
(sua, 2007, com. rom.) (15)
04:05 Crimele din Oxford
(spa.-engl.-fra., 2008, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Uriasii
(f. s. doc.)
07:00 Cesar si caini
(s. doc.)
08:00 California salbatica
(doc.)
09:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
10:00 Rescue Ink
(f. doc.)
11:00 Caracatite uriasa
(doc.)
12:00 Bastinasii
(s. doc.)
13:00 Uriasii
(f. s. doc.)
14:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
15:00 Misterele crestinitatii
(f. s. doc.)
16:00 Ultimul lynx din Spania
(doc.)
17:00 Animale prevestitoare
(doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si caini
(s. doc.)
20:00 Uriasii
(f. s. doc.)
21:00 Cesar si caini
(s. doc.)
22:00 Cesar si caini
(s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Cesar si caini
(s. doc.)
01:00 Cesar si caini
(s. doc.)
02:00 Uriasii
(f. s. doc.)
03:00 Cesar si caini
(s. doc.)
04:00 Cesar si caini
(s. doc.)
05:00 Cesar si caini
(s. doc.)

ProCinema

07:30 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., episodul 3)
08:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 12)
08:30 Vecinul de alaturi
(fra., 2007, com. rom.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., episodul 4)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 13)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Celebritate
14:30 10 produse sau mai putin
(sua, 2006, s. com., episodul 3) (re)
15:00 10 produse sau mai putin
(sua, 2006, s. com., episodul 4) (AP)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 15) (AP) (re)
16:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 16) (AP) (re)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., episodul 11)
17:00 Odiseu si Insula Ceturilor
(engl.-can.-rom., 2008, avent.)
19:00 Serii fara limite:
10 produse sau mai putin
19:30 Serii fara limite:
10 produse sau mai puTin (episodul 6)
20:00 Aproape eroi
sua, 1998, com.) (AP)
22:00 Filmul de 10:O noapte buna
(sua-engl.-ger., 2007, com.) (12)
00:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 5)
01:00 Chrysalis
Amintiri mortale (fra., 2007, S.F.)
02:30 O noapte buna
(sua-engl.-ger., 2007, com.)
04:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 5
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)