Results 1 to 6 of 6

Thread: on lien ln 6060 hd.....ndihme

 1. #1
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Cool on lien ln 6060 hd.....ndihme

  kam harru si ta aktivizoj emu on lien ln 6060 hd codin.....ndihme,jo ate qe e bon default5222. ciao

 2. #2
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: on lien ln 6060 hd.....ndihme

  Quote Originally Posted by ferrariteam View Post
  kam harru si ta aktivizoj emu on lien ln 6060 hd codin.....ndihme,jo ate qe e bon default5222. ciao
  provoje me:
  Emu
  0000 ose 9999 ose 2320!

 3. #3
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Re: on lien ln 6060 hd.....ndihme

  prsh BIG....rrofsh

 4. #4
  Senior Member simonsatell's Avatar
  Join Date
  28-11-2007
  Posts
  176
  Uploads
  11

  Re: on lien ln 6060 hd.....ndihme

  emulACIONI NE ONLIEN6060 LN HD HAPET KESHTU ..MENU OK SHKON TEK NETVORK SHTYPTE KUQEN PASTAJ 0000 SHKON TEK CAS DHE BEN ON TE GJITHA ..AJO QE TE LE PER TE DESHERUAR TEK KY APARAT I BUKUR HD I PASTER NE SENSIN HD ESHT FAKTI QE NUK PO GJENDET NJE SOFT IRI ..PER TE PRANUAR EMU TE VIAQES 2.6 DHE IRDETO 2 PRA ME MBYLLIEN E LINKUT TEV SETAU KA NGELUR NE VEND NUMRO SI DHE NE PRANIMIN E FREKUENCAVE TE REJA MPEG 4 DO JU LUTESHA ADMIN TE KTIJ FORUMI QE NE RAST SE MUND TE KET NDONJE MENYR PER TA KONVERTUAR ME NDONJE KLONQE KSAJ FAMILIE///?>

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  03-01-2009
  Location
  Skrapari
  Posts
  179
  Uploads
  30

  Re: on lien ln 6060 hd.....ndihme

  LN 6060 HD_RYGY109.16_1-12-10_LN4C1N0_pz_PVR

  viases emu ok
  irdeto emu ok
  Attached Files Attached Files

 6. #6
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: on lien ln 6060 hd.....ndihme

  Quote Originally Posted by skrap View Post
  LN 6060 HD_RYGY109.16_1-12-10_LN4C1N0_pz_PVR

  viases emu ok
  irdeto emu ok
  Ka nje teme per onlien......

Similar Threads

 1. on lien ln 6060 hd.....
  By ferrariteam in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 24-06-2010, 15:21:23
 2. On lien-ln 4050......ndihme
  By ferrariteam in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 30-04-2010, 18:03:52
 3. Question Onlien 6060 hd
  By pigeone in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 27-10-2009, 17:17:59
 4. Problem TP 6060 CI
  By tomy888 in forum Topfield
  Replies: 0
  Last Post: 26-04-2009, 21:38:16
 5. Onlien 6060 hd
  By pigeone in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 16-04-2009, 23:59:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •