Digi TV Film: Program TV: 11-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

08:30 Life
10:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
12:30 Spy game
15:01 The wolfman
17:01 The last temptation of Christ
20:00 Life
22:00 Spy game
00:31 The wolfman
02:31 The last temptation of Christ

AXN

06:00 Promo
07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 9) (AP)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 29) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 21)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 22)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 29) (AP)
15:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 1) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 11) (AP)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
19:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 15) (AP)
20:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 13) (AP)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 10)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 11)
23:00 Identitate
(sua, 2003, horror) (15)
00:45 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
01:15 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
01:55 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 10)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 11)
03:25 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 13) (AP)

Cinemax

07:00 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
08:35 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
08:55 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
10:40 Sambata noaptea
Sambata noaptea, duminica dimineata
12:10 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
13:50 Bine ati venit!
(fra., 2009, drama) (12)
15:35 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
17:30 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama)
19:05 Max Manus
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.)
21:00 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
22:30 Sacalul
(sua-engl.-fra., 1997, actiune) (12)
00:35 Vineta - Proiectul secret
(ger., 2006, drama) (15)
01:10 Petrecerea uratelor
(sua, 1991, dr. romantic.) (12)
03:45 Pe viata si pe moarte
(braz., 2008, actiune) (18)
05:10 Ultima imbratisare
(sua, 1979, thrill.) (18)

HBO

06:00 La capatul lumii
(sua, 2008, f. doc.) (AP)
07:30 Secrete fatale
(sua, 2001, com. de fam.)
09:05 Bellamy
(fra., 2009, polit.) (15)
10:55 Tipul cel nou
(sua, 2002, com.) (AP)
12:25 Trenul foamei
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
12:55 Route 30
(sua, 2008, com.) (15)
14:20 Transformers
Razbunarea celor invinsi
16:50 Fiul lui Rambow
(fra.-engl.-ger., 2007, com.)
18:25 Monstri contra extraterestri
(sua, 2009, f. doc.)
20:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 6) (15)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 10) (15)
21:00 Star Trek IV: Nemesis
(sua, 2002, S.F.) (12)
22:55 007 - Partea lui de consolare
(sua-engl., 2008, actiune) (12)
00:35 Charlie Bartlett
(sua, 2007, com.) (15)
02:10 Batalia de la Stanca Rosie
(chi., 2008, dr. razb.) (15)
04:35 Intrusii
(sua-can.-ger., 2009, horror) (15)

National Geographic

06:00 Uriasii
(f. s. doc)
07:00 Megauzine
(s. doc.)
08:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc)
09:00 Rescue Ink
(f. doc)
10:00 Animale feroce
(f. s. doc)
11:00 Megavulvanul din Hawaii
(f. doc)
12:00 Cataclisme
(s. doc.)
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
14:00 Leopardul
(doc.)
16:00 O alta Atlantida
18:00 Megastructuri antice
(f. s. doc)
19:00 Megastructuri antice
(f. s. doc)
20:00 Odisee tribala
(s. doc.)
21:00 11 septembrie
Marturii
22:00 Clipe de cosmar
(s. doc.)
23:00 Dezastre in aer
(f. s. doc)
00:00 Megauzine
(s. doc.)
01:00 Odisee tribala
(s. doc.)
02:00 11 septembrie
Marturii
03:00 Clipe de cosmar
(s. doc.)
04:00 Dezastre in aer
(f. s. doc)
05:00 Megauzine
(s. doc.)

ProCinema

07:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:00 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., episodul 4)
08:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 13)
09:00 Odiseu si Insula Ceturilor
(engl.-can.-rom., 2008, avent.)
10:45 Descopera Romania
11:15 10 produse sau mai putin
(sua, 2006, s. com., episodul 5) (AP)
11:45 10 produse sau mai putin
(sua, 2006, s. com., episodul 6)
12:15 Celebritate
12:30 Entertainment News
(episodul 45) (AP)
13:30 Aproape eroi
(sua, 1998, com.) (AP) (reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 36)
16:00 Huff
(sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
17:00 15
(rom., 2005, actiune) (AP)
19:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 16/22)
20:00 Vrajitoarele
(engl., 1990, s. avent. fant.) (AP)
22:00 Paragraf 78
(rus., 2007, actiune) (15)
00:45 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, episodul 9)
01:45 Femeia dorita
(sua, 1999, drama) (15)
03:30 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, episodul 9)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)