Digi TV Film: Program TV: 12-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
08:01 Spy game
10:31 The wolfman
12:30 Life
14:30 The last temptation of Christ
17:30 Spy game
20:00 The wolfman
22:01 Life
00:00 Spy game
02:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
05:01 The wolfman

AXN

06:00 Promo
07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 10) (AP)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 30) (AP)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., episodul 1/6)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 23)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 24)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 30) (AP)
15:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 2) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 12) (AP)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
18:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 6)
19:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 16) (AP)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 17) (AP)
21:00 A fost odata in Mexic - Desperado 2
(sua, 2003, actiune) (12)
23:10 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 2)
00:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
01:05 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., episodul 6) (AP)
02:30 A fost odata in Mexic - Desperado 2
(sua, 2003, actiune) (12)
03:20 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 2)

Cinemax

07:00 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
08:20 Balenele din august
(sua, 1987, drama) (12)
08:50 Balonul alb
(iran., 1996, drama) (AP)
11:15 Cartea groazei
(sua, 2007, fantasy) (12)
12:40 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
14:15 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
15:55 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
17:45 Un pic de suflet
aus., 1998, com.) (12)
19:10 Sperietoarea
(sua, 1973, drama) (12)
21:00 Razboiul Stellei
(hol., 2009, drama) (12)
22:30 Gangster american
(sua, 2007, polit.) (12)
01:05 Frati de cruce
(sua, 1978, drama) (15)
03:00 Ramai cum esti
(it.-spa., 1978, drama) (15)
04:45 Ma cheama Bruce
(sua, 2007, comedie-horror)

HBO

06:00 Regasirea
(sua, 2005, drama) (AP)
07:50 Pe platourile de filmare
08:15 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
09:35 Ember - Orasul din adancuri
(sua, 2008, avent.)
11:10 Premiile Emmy 2010
Versiunea editata (2010, divertisment)
13:15 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)
15:05 Cele sase sotii ale lui Henry Lefay
(sua, 2009, com.) (12)
16:40 Idila cu dadaca mea
(sua, 2009, com. rom.) (12)
18:15 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
20:00 Star Trek
(sua, 2009, S.F.) (12)
22:05 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 3)
23:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 4)
23:50 Intamplarea
(ind.-sua, 2008, drama) (15)
01:20 Lord
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
01:45 Janosik: O poveste adevarata
(pol.-slova.-ceh., 2009, drama) (12)
04:05 Drumul spre pierzanie
(sua, 2002, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Megastructuri antice
(f. s. doc)
07:00 Cesar si caini
(s. doc.)
08:00 Glutonul
(f. doc)
09:00 California salbatica
(doc.)
10:00 Animale feroce
(f. s. doc)
11:00 Detectivii apelor: Nave de razboi
(f. doc)
12:00 Cesar si caini
(s. doc.)
13:00 Cesar si caini
(s. doc.)
14:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc)
15:00 Rescue Ink
(f. doc)
16:00 Huntsville: In fata mortii
(doc.)
17:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
18:00 Megastructuri
(s. doc.)
19:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
20:00 Odisee tribala
(s. doc.)
21:00 1945: Borneo
22:00 Armata germana a lui Churchill
(f. doc)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
00:00 1945: Borneo
01:00 Armata germana a lui Churchill
(f. doc)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
03:00 Odisee tribala
(s. doc.)
04:00 1945: Borneo
05:00 Armata germana a lui Churchill
(f. doc.)

ProCinema

07:30 Entertainment News
08:30 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., episodul 3)
09:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
09:45 Pretul celebritatii
10:15 Zoom in 10 (divertisment)
10:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 16/22)
11:30 Huff
(sua, 2004, s, episodul 7) (AP) (reluare)
12:30 15
(rom., 2005, actiune) (AP)
14:30 Vrajitoarele
(engl., 1990, s. avent. fant.) (re)
16:30 Lumea PRO CINEMA
17:00 Huff
(sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
18:00 Looney Tunes
Noi aventuri (sua-ger., 2003, avent.)
19:45 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 17/22)
20:45 Morometii
(rom., 1988, drama)
22:00 Tinutul din nord
(sua, 2005, drama) (15)
00:30 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 12)
01:30 Paragraf 78
(rus., 2007, actiune) (15)
03:30 Tinutul din nord
(sua, 2005, drama) (15) (reluare)
05:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)