Digi TV Film: Program TV: 13-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 Life
09:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
11:01 The last temptation of Christ
14:00 Life
16:01 The wolfman
18:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:01 Spy game
22:31 The last temptation of Christ

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 1)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 9) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 23) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 10) (12)
11:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 1)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 9) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 23)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 10) (12)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., , ep 11)
16:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 2)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 10) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 1) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 11) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., , ep 12)
21:00 Soldatul universal
Intoarcerea (sua, 1999, actiune)
22:40 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 10) (12)
23:40 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 10)
00:40 Soldatul universal: Intoarcerea
(sua, 1999, actiune)
02:20 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 10) (12)
03:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 10) (AP)

Cinemax

06:10 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 11)
07:00 La mulţi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
08:25 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
10:05 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
11:40 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama) (12)
13:50 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
15:20 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show)
15:50 Rocky
(sua, 1976, drama) (12)
17:45 Aurul lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
19:35 La muti ani!
(sua, 1987, com.) (12)
21:00 Oglinda
(iran., 1997, drama) (12)
22:40 Turneul
(sua, 2009, drama) (15)
00:20 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 11)
01:10 Lenny
(sua, 1974, drama) (15)
03:00 Joc dublu
(sua, 2008, thrill.) (15)
04:30 Cap de linie
(braz., 2008, polit.) (15)

HBO

06:00 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)
07:50 Cele sase sotii ale lui Henry
(sua, 2009, com.) (12)
09:25 Idila cu dadaca mea
(sua, 2009, com. rom.) (12)
11:00 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
12:40 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
14:05 Agathe Clery
(fra., 2008, com.) (AP)
15:55 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
17:35 Furtuna de foc
(sua, 2008, drama) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Cardiofitness
(it., 2007, com.) (12)
21:25 Intrebari frecvente
despre calatoria �n timp
22:50 Veronika se hotaraste sa
moara (sua, 2009, drama) (15)
00:30 Razboiul lui Charlie
Wilson (sua, 2007, com.) (15)
02:10 Terminator - Salvarea
(sua-ger.-engl., 2009, f. SF de act.)
04:05 Motivat sa ucida
(sua, 2009, polit.) (18)

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Ultimul lynx din Spania
(doc.)
09:00 1945: Borneo
10:00 Armata germana a lui Churchill
(f. doc.)
11:00 Animale prevestitoare
(doc.)
12:00 Bastinasii
(s. doc.)
13:00 Uriasii
(f. s. doc)
14:00 1945: Borneo
15:00 Misterele crestinatatii
Maria Magdalena
16:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
17:00 Omul-lup (f. doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Uriasii
(f. s. doc)
21:00 Dezastre in aer
(f. s. doc)
22:00 O lume furtunoasa:
Vant din stele
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Dezastre aeriene
(f. s. doc)
01:00 O lume furtunoasa:
Vant din stele
02:00 Uriasii
(f. s. doc)
03:00 Dezastre aeriene
(f. s. doc)
04:00 O lume furtunoasa:
Vant din stele
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
08:00 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., , episodul 3)
08:30 Looney Tunes: Noi aventuri
(sua-ger., 2003, avent.) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., , episodul 5)
11:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 1)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
15:15 Huff
(sua, 2004, s, , episodul 8) (AP) (re)
16:15 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, , episodul 5)
17:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 12)
17:45 Morometii
(rom., 1988, drama) (12) (reluare)
19:00 Serii fara limite:
10 produse sau mai putin (ep 17)
19:30 Serii fara limite:
10 produse sau mai puţin (ep 8 )
20:00 Serii fara limite:
Aproape de adevar ( episodul 15)
21:00 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai (episodul 9)
21:30 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai (episodul 9)
22:00 Filmul de 10: Varcolacii
(sua, 1992, horror) (15)
00:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 4)
01:00 Trupa de Fast Food
(sua, 2007, f. doc.) (15)
02:30 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 15)
03:15 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 4)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)